Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu

 Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu
Okunuyor Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu

Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu yaşayan oyuncular için dünyanın en popüler ve sevilen FPS oyun serisi olan Battlefield 5 son zamanlarda oyuncularının canını biraz sıkmaya başladı. Bu tür oyunlar akıcılığı ve kesintisiz aksiyonu ile oyunculara zevk vermektedir. Küçük dahi olsa böyle oyunlarda yaşanan donma veya kasma gibi problemler oyuncuların oyun zevkine çok büyük bir olumsuz etki yaratıyor. Öncelikle ekran titriyor problemlerinin nedenlerini ve nasıl çözülebileceğine dair detayları da sizlere sunacağız. Yıl boyunca “Battlefield 5 Ekran Titriyor” şikayetlerinde bulunan oyuncular bu sayfayı ziyaret ederek tüm sorunlarından kurtulabilecekler. Eğer verilen bilgiler işinize yaramadıysa ve hala sorunlarla karşılaşmaya devam ediyorsanız bize bildirebilirsiniz.

Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu Çözümü

Battlefield 5 Ekran Titriyor problemlerinin son zamanlarda neredeyse her oyuncunun karşılaştığı büyük bir sorun olmaya başladı. İnternette güncel olarak bu sorunla ilgili doğru ve yeterli verinin olmaması problemle karşılaşan oyuncuların sorunu çözememelerine sebep olabiliyor. Ülkemizde çok büyük ilgi görmeyen bu tür oyunlar da yaşanan küçük problemlerle ilgili de detaylı içerikler görememekteyiz. Bu sebeplerden dolayı “Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu” ile ilgili güncel bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu
Battlefield 5 Ekran Titriyor Sorunu

Ekran kartınızı güncellemeyi deneyin, sorunu yaşayan bir çok kullanıcı yaptığı ayarlardan ziyade ekran kartını değiştirerek sorunu çözüme ulaştırabilmiş. Eğer ekran kartı güncellemelerinizi yaparsanız sorun yüksek ihtimalle ortadan kalkacaktır.

Cihaz sürücüsünü güncelleştirme

  1. Görev çubuğundaki arama kutusuna cihaz yöneticisi yazın ve ardından Aygıt Yöneticisi öğesini seçin.
  2. Cihazların adlarını görmek için bir kategori seçin, ardından güncelleştirmek istediğiniz cihaza sağ tıklayın (veya basılı tutun).
  3. Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara‘yı seçin.
  4. Sürücüyü Güncelleştir‘i seçin.
  5. Windows yeni bir sürücü bulmazsa, cihaz üreticisinin Web sitesinde bir sürücü arayıp yükleme yönergelerini izleyebilirsiniz.

Cihaz sürücüsünü yeniden yükleme

  1. Görev çubuğundaki arama kutusuna cihaz yöneticisi yazın ve ardından Aygıt Yöneticisi öğesini seçin.
  2. Cihazın adına sağ tıklayın (veya basılı tutun) ve ardından Kaldır’ı seçin.
  3. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  4. Windows sürücüyü yeniden yüklemeyi dener.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın