Battlefield Mobile APK İndir (Son Sürüm)

 Battlefield Mobile APK İndir (Son Sürüm)
Okunuyor Battlefield Mobile APK İndir (Son Sürüm)

Battlefield Mobile APK İndir ile Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefonlarınıza son sürüm dosyalarını indirebilirsiniz. Aynı zamanda Tablet ve Bilgisayar (PC) üzerinden de oynamanızı sağlayacak dosyalardır. DÜnyanın en popüler ve en büyük oyun serileri arasında yer alan Battlefield artık Mobil versiyonuyla da devam ediyor. Battlefield Modeli ile artık bu oyun serisine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uygulama mağazası üzerinden ön kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra alfa testinde oyunu ilk deneyen ve oynayan oyuncular arasına girin. Eğer oyunu nasıl indirip oynayabileceğinizi bulamadıysanız aşağıda paylaştığımız “Battlefield Mobile APK İndir” seçeneklerinden yararlanın. Çevrim içi FPS Savaşları, üstün takım oyunu ve türü tanımlayan yıkımlarla mücadele edebileceksiniz. Ülkemizde milyonlarca oyun severin araştırmaya başladığı bu dosyaları sizler için inceledik. İnternette dolaşan tehlikelere kapılmamanız ve tuzaklara düşmemeniz için yaptığımız araştırmalara ait sonuçlara da göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Battlefield Mobile APK İndir

Battlefield Mobile hakkında ülkemizde hizmet veren yüzlerce farklı site ve sayfa açılmış durumda. Bu site ve sayfalarda Battlefield Mobile APK seçenekleri oyuncularla paylaşılıyor. Araştırmalarımızı öncelikle bu yabancı kaynakların paylaştıkları dosyalar üzerine gerçekleştirdik. Çünkü bildiğiniz gibi İnternet dolandırıcılıkları oldukça artmaya başladı ve oyun sektörünü de sarmış durumda. Böylesine fazla ve büyük bir oyuncu kitlesini yakalayan dolandırıcılar affetmeyeceğini düşünüyorduk. Düşüncelerimizde de yanılmadık. Sözde Alfa Test ve Beta aşamalarını oynamanızı sağlayacak Battlefield Mobile APK İndir seçeneklerini sunan sitelerin paylaştıkları dosyalar tehlikeli çıktı.

Battlefield Mobile APK İndir
Battlefield Mobile APK İndir

Bu tehlikeli dosyalar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu yüzden oyunu indirmek için öncelikle uygulama mağazalarını tercih etmenizi öneriyoruz. Aksi halde Battlefield Mobile APK dosyalarını ararken indireceğiniz dosyalardaki zararlı yazılımlar size ciddi zararlar verebilir. Telafisi olmayacak bir tuzağa düşmek istemiyorsanız gerçek oyun dosyalarını güvenli sitelerden indirdiğinizden emin olunuz. Biz sizlere 2021 yılı boyunca ve yeni yılda güncel dosyaları sunacağız. Bu sayede oyunu indirmek istediğiniz her an buradaki dosyalardan yararlanabileceksiniz.

Oyunun son sürüm dosyalarını indirmeniz gerekmektedir. Aksi halde eski oyun sürümlerini yüklemeniz hem boşa zaman harcamanıza sebep olacak hem de oyunu oynamayacaksınız. Uygulama mağazasından dosyaları indirmediğiniz zaman güncellemeler otomatik yapılmazlar. Bu yüzden indireceğiniz APK dosyalarının son sürüm ile aynı olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor. Burada paylaşılan “APK İndir” seçeneği sizleri sürekli son sürüm dosyalarına ulaştıracaktır. ELECTRONIC ARTS tarafından geliştirilen Aksiyon kategorisinin en popüler oyunuyla ilgili araştırmalarımız devam edecek. Siz değerli oyuncuların oyunla ilgili merak ettiği ve sormak istediği sorular varsa yorum olarak yazabilirler.

Battlefield Mobile APK Nedir?

Battlefield Mobile APK İLK OYUN WAVE TESTİNE KATILMA ŞANSI İÇİN BUGÜN ÖN KAYIT OLUN. BU OYUNUN ERKEN ALFA VERSİYONU OLDUĞUNU LÜTFEN DİKKATE ALIN.

Takımınızı toplayın ve hücumu yönetin! Battlefield™ serisi, en sevdiğiniz FPS savaşları, üstün takım oyunu ve türü tanımlayan yıkımla mobil olarak geldi – şimdi her zamankinden daha heyecan verici.

TAM SAVAŞ İÇİN HAREKETE GEÇİN

Battlefield Mobile’da ekip kurun. Siz ve ekibiniz hem yeni hem de tanıdık haritalara ve modlara saldıracaksınız. Otantik silahlar ve araçlardan oluşan bir teçhizat oluşturun. Tanklar ve ATV’ler gibi güçlü araçların kontrolü için savaşın. Büyük ölçekli çevresel yıkımla savaş alanını yok edin. Savaş yetenekleri her zaman büyüyor ve size toplu savaş kapasitesi veriyor.

Battlefield Mobile APK ile SADECE BATTLEFIELD’DE

Battlefield’ın ünlü olduğu aynı vahşi durumları ve patlayıcı gözlükleri deneyimleyin. ATV’nizde çöken bir kuleyi geride bırakın, roketatar ateşlerken bir binadan paraşütle atlayın veya düşmanlarınızı tankınızla yok ettiğiniz bir binanın enkazının altına gömün. Her maç unutulmaz.

Battlefield Mobile APK
Battlefield Mobile APK

SAVAŞIN GELİŞİMİNİ DÖNDÜR

Her harita ve mod aracılığıyla diğer birinci şahıs nişancı oyunlarında benzersiz stratejik oyun deneyimi yaşayın. Assault, Support, Medic veya Recon – sınıfınızı siz seçin. Geniş bir koleksiyondan özel teçhizatınızı oluşturun: Silahlar, sınıfa özel araçlar ve daha fazlası. En güçlü silahınız, kişisel oyun tarzınıza uygun sınıf ve teçhizattır.

Sonsuz stratejik potansiyel:
– TAKTİKSEL: Taktiksel çeviklik için yürüyerek gidin.
– DESTROY: Patlayıcı hız için bir ATV’ye komutanlık yapın.
– GİZLİ: Yakın dövüş silahlarıyla gizlice öldürün.
– SAVAŞ TANKLARI: Zırhlı bir tankta bir şok ve korku kampanyası yürütün.
– SANDBOX: Sizin sandbox, sizin kurallarınız. Karada, denizde ve havada savaş.

Battlefield Mobile APK oyununda TAKIMINI SAVUN

Savaş kahramanlarından oluşan ekibinizle birlikte savaşın ve kontrolü ele alın. Büyük ölçekli bölge çatışmalarına girmek ve ödüller kazanmak için bir tabura katılın veya bir manga oluşturun. Stratejik, takım kararları verirken ve asker taburunuzun seviyesini yükseltirken maçı lehinize çevirin. Üstün takım oyunu ve çeşitli oyun modları ile savunun, yok edin ve hayatta kalmak için savaşın: çok oyunculu, objektif ve daha fazlası.

ASKERİNİZİ UZMANLAŞTIRIN

Yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için askerini özelleştir. Silahlar, gadget’lar, görünümler ve daha fazlası kişiselleştirilebilir ve sınıfınıza ve ilerlemenize uyacak şekilde yükseltilebilir. Eşsiz anlatılara ve görevlere sahip savaş kahramanları savaşa hazırlanır. Hikayelerini öğrenin, kendinizi savaşın içine bırakın ve bugüne kadarki en iyi özelleştirmeyle savaş alanında öne çıkın.

Nasıl savaş yaparsanız yapın, üstün kişisel beceri ve uygulanan grup taktikleri, tarafınızı zafere taşıyacaktır.

ÇEKİMİ ÇAĞRI

Battlefield Mobile – hareket halindeyken en üst düzey FPS deneyimi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın