e
sv

Bedava 25 GB İnternet Kampanyası- 2020

1027 Okunma — 27 Aralık 2019 17:43
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil internet hepimizin artık en önemli ihtiyacı haline geldi. Özellikle de WhatsApp ile dünyanın herhangi bir noktasındaki kişi ile sınırsız, görüntülü ve ücretsiz görüşme yapabilme imkanı olduğundan milyonlarca kişi sırf bu özellik için mobil internet kullanma ihtiyacı duyuyor. Pekiyi ama 3 büyük sunucu olan Turkcell Vodafone ve Türk Telekom tarifelerinden hangisini seçmek avantajlı olacak?

Toplamda 32 GB Mobil İnternet 27 TL

 Bu güncel bir durum ve sürekli değişiyor ama bu makalemizin konusu, bu konuda büyük bir atılım yapan Vodafone şirketinin bir kampanyası üzerine hazırlandı. Tarifesi 7 GB internete ek olarak 750 dakika konuşma ve 250 adet SMS hakkı ile ayda faturasız tarifeden 27 TL -aslında 30 TL- yüklemek gerekiyor. Ancak 2020 yılına girmeden, şu birkaç gün içinde bu tarifeye başka bir hat üzerinden gelen müşterilere ve yeni hat alan müşterilere, Vodafone büyük bir kolaylık sunuyor. Yılbaşına 5 gün gibi bir süre kaldı ve hattınızı en yakın Vodafone bayisine götürerek, değiştirmek istediğinizi ve ayda verilen 20 GB hediye internet kolaylığından faydalanmak istediğiniz söyleyin. Ek olarak “Vodafone yanımda” uygulamasını da indirdiğinizde size 25 GB hediye internet verilmiş olacak. Tarifede de 7 GB internetiniz var. Toplamda 32 GB interneti 1 ay boyunca kullanabileceksiniz. Üstelik 750 dakika her operatör hat abonesi ile konuşma, her yöne 250 SMS yollama da cabası.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

En yakın Vodafone bayisine gidin, hattınızı Vodafone’ye çevirmek istediğinizi ve 20 GB 3 aylık hediye kampanyasından yararlanmak istediğiniz söyleyin. Sizden TC kimlik cüzdanı ve telefon numaranız istenecektir. 5 Dakikalık bir işlem sonrasında size 3 gün sonra hattınızın aktif olacağını, bu arada eski hattınızı kullanmaya devam edebileceğinizi söyleyecekler. 3 gün sonra da hattınız aktif edilecek ve siz 7 GB internete ek olarak 20 GB aylık bedava internet hediyesi kazanacaksınız. Bitmedi, Vodafone yanımda uygulamasını da telefona indirerek 5 GB bedava interneti de hoş geldin hediyesi olarak alın. İlk ay 32 GB, ikinci ay 27 GB ve üçüncü ay 27 GB internetinizi bol bol kullanın. Sonrasında ne mi olacak? Tarifeniz 7 GB internet olduğu için, buna ek olarak 750 Dk. görüşme ve 250 mesaj hakkınız olacak.  Bu kampanyanın ne zaman biteceği belirsiz, her an bitebilir. Araştırmalarımıza göre ,bol bol internet isteyen müşteriler için ve hat değiştirmek isteyen müşteriler için en cazip yeni yıl bedava internet kampanyası şimdilik budur.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bedava 25 GB İnternet Kampanyası- 2020