Bedava Logo Yapma Yöntemi (Profesyonel)

 Bedava Logo Yapma Yöntemi (Profesyonel)
Okunuyor Bedava Logo Yapma Yöntemi (Profesyonel)

Bedava Logo Yapma Yöntemi ile profesyonel bir şekilde tasarlanmış yüzlerce farklı özgün logolara nasıl sahip olabileceğinizin yöntemini anlatıyoruz. Anlattığımız yöntemleri kullanarak kendinize özgü ve kaliteli logoları ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Tabi’ki bunları yapabilmeniz için bazı programlara ihtiyacınız olacak.

Bir logo, genel kimlik ve tanımayı desteklemek ve tanıtmak için kullanılan grafik bir işaret, amblem veya semboldür. Soyut veya mecazi bir tasarımda olabilir veya bir kelime işaretinde olduğu gibi temsil ettiği ismin metnini içerebilir. Sizde kendinize özel olmasını istediğiniz bir logoyu bedava şekilde yapmak istiyorsanız verdiğimiz yöntemi kullanabilirsiniz.

Bu logolar herkes tarafından kullanılabilen fakat üzerinde yapılabilecek bazı değişiklikler ile kendinize özel hale getirebileceğiniz türdendir. Bedava Logo Yapma Sitesi gibi çok sıradanlaşmış ve her yerde göreceğiniz bir işlemi anlatmayacağız. Tamamen tasarıma dayalı bir dille hazırlanmış yenilikçi bir logoya sahip olacaksınız.

Bedava Logo Yapma

Bedava Logo Yapma işlemini gerçekleştirebilmek için aşağıda verdiğimiz adımları uygulayın. Çok hızlı bir şekilde kendinize özel profesyonel bir logoyu yapabilirsiniz.

Gerekenler:

  • Adobe illustrator Programı

1- Aklımızdaki logoya uygun bir tasarım bulalım

Herkes önce kafasında yapmak istediği logoyu tasarlar. Profesyoneller önce hayal eder, sonra eskizler çizmeye başlar ve en son uygulama aşamasına geçerler. Biz burada sizleri bu kadar detaylara indirmeyeceğiz. Fakat ilk 2 aşamanın’da olduğu bir logo tasarımına kavuşturacağız.

Bedava Logo Yapma 1

Yukarıdaki butona basıp açılan sayfada size uygun bir tasarım bulmanız gerekiyor. Premium olan tasarımlardan uzak durun onlar ücretli. Fakat yüz binlerce ücretsiz tasarımı buradan bulabilirsiniz.

2- Uygun Tasarımı Bulun ve İndirin

Bedava Logo Yapma 2
Bedava Logo Yapma 2

Siber Star ile ilgili bir logo yapacağımız için logomuzda S harfinin olmasını istiyorduk. Bunun için bir tasarım beğendik. Sağ tarafta Download yazısına tıklayıp cihazınıza indirin.

3- Logoyu Düzenleyin

Bedava Logo Yapma 3
Bedava Logo Yapma 3

İndirdiğiniz dosyayı Adobe illustrator Programı ile açmanız gerekiyor. Sonrasında logoyu düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Bedava Logo Yapma 4
Bedava Logo Yapma 4

İlginizi Çekebilir: Audi Yeni Logo 2020 Corona Düzenlemesi

Basit bir işlem ile aşağıdaki yazıyı kendimize göre değiştirdik. Dilerseniz verilen şekillerle oynayabilir, renkleri değiştirebilir veya bir kaç tasarımı birleştirebilirsiniz. Sizin hayal gücünüz ve yeteneğinize kalıyor. Bedava Logo Yapma ile ilgili yöntemleri eklemeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,703 okunma
okunma1792
0 yorum