bedava pubg.com PUBG Mobile Bedava Kostümleri

bedava pubg.com PUBG Mobile Bedava Kostümleri

bedava pubg,com PUBG Mobile sitesi ile ilgili bir inceleme yazısı hazırladık. Genellikle hile veya türevi kodlar arayan oyuncuların ziyaret ettikleri bir uzantı. Daha önce oyuncuları kandıran ve dolandırmaya çalışan sahte siteler hakkında inceleme yazıları hazırlamıştık. bedava pubg com olarak bilinen site ile ilgili bizlere sorulan soruları’da yanıtlamak amacıyla böyle bir inceleme yazısı hazırladık.

PUBG Mobile oyuncuları oyuna para yatırmadan Bedava UC veya Kostüm kazanmak istiyorlar ve bu yüzden isteklerini karşılayabileceklerini iddia eden sahte sistemlerin tuzaklarına düşüyorlar. Yazımızda tüm bu sahte ve yalancı sistemleri deşifre ediyoruz. Güvenliğiniz için yazımızı dikkatli okuyun.

bedava pubg com PUBG Mobile

bedava pubg com PUBG Mobile, yurt dışı kaynaklar tarafından kurulan sahte görünümlü bir sitedir. Sitenin görünümünü PUBG Mobile resmi İnternet sitesine benzeterek oyuncuları kandırmaya çalışıyorlar. Gerçek siteye girdiklerine inan oyuncular bu güvenle birlikte bedava pubg com sitesinin tuzağına düşmüş oluyor.

bedava pubg com PUBG Mobile
bedava pubg com PUBG Mobile

İnternet sitesi içerisinde UC veya Silah, Araba Kostümleri yer alıyor. Collect butonuna bastığımız zaman PUBG Mobile hesabına giriş yapmamızı istiyorlar. Facebook veya Twitter hesabımız ile giriş yapmamızı istedikleri şey bir tuzak. Buradan giriş yaparsanız hesaplarınız ele geçirilmiş olur. bedava pubg.com PUBG tuzağına düşmeyin. Sahte bir site ve sahte hediyeler ile sizleri kandırmaya çalışıyorlar. Güvenliğiniz için bu tür sitelerden uzak durun.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.