Kapat

Bedava Z69 Steam Key

Anasayfa
Oyun Haberleri Bedava Z69 Steam Key

Ücretsiz (Bedava) Z69 Steam keyine anlattığımız adımları uygulayarak kolayca sahip olabilirsiniz. Oyun kart düşürmek için ideal bir oyundur. Süper Mario Bros tarzına sahip bu oyun küçük boyutlu olması vakit geçirmek için oynaya bileceğiniz bir aksiyon oyunu sınıfa dahil oluyor. Seviyeniz ilerledikçe oyun karmaşıklaşıp zorlaşıyor ve buda sizin bölümü geçme hırsızını arttırıyor. Yapımcılarının deyimiyle bu oyun zor değil, çok zor.!

Oyunun özelliklerinde belirtilen; Minimalist tarzı, Beş renkten oluşan palet, Bir çok bölüm ve seviye, Güzel oyun sesleri ve artan karmaşıklığı bula bileceğinizden şüpheniz olmasın.

Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayın ve açılan siteye steam hesabınız ile giriş yapın. Site güvenilirdir. Site bir kereye mahsus bir uzantı indirmenizi isteyecek, sonrasında kaldırırsınız. Uzantıyı indirdikten sonra sayfayı yenilemeniz gerekiyor. Karşınıza çıkan listede Grab Key adında bir buton çıkacak. Sizden istenilen görevleri yaptıktan sonra yeniden listenin en altında bulunan butona tıklayın. Robot olmadığınızı doğrulayın ve oyunun steam koduna sahip olun.


Steam Key

 

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir