Bedel Ödeyenler Valorant Takımı ve Oyuncu Kadrosu

 Bedel Ödeyenler Valorant Takımı ve Oyuncu Kadrosu
Okunuyor Bedel Ödeyenler Valorant Takımı ve Oyuncu Kadrosu

Bedel Ödeyenler Valorant Takımı Kadrosu ve hakkındaki bilgilere buradan ulaşabileceksiniz. 2021 yılında tüm oyuncuları, kadrosunu ve oynayacağı maçlar hakkında detayları güncel haliyle bu sayfada bulacaksınız. Ülkemizi Red Bull Campus Clutch turnuvasında temsil eden Bedel Ödeyenler takımı Red Bull tarafından düzenlenen dünya üniversiteler arası Valorant turnuvasında finale kalmayı başarmıştı. Dünya genelinde 50 ülkeden takımların katıldığı 25 bin kişilik dev turnuvada adımızı duyuran bedel ödeyenler takımı hakkında çok fazla soru sorulmaya başladı. Bizde elimizden geldiğince aklınızdaki soruları cevaplamaya çalıştık.

Bedel Ödeyenler Valorant Takımı

Bedel Ödeyenler Valorant Takımı
Bedel Ödeyenler Valorant Takımı

Bedel Ödeyenler Valorant Takımı, üniversiteli e-sporcu gençler tarafında kurulan ve kendi yetenekleriyle katıldığı Red Bull Campus Clutch turnuvasında dünya finaline kalarak adını duyurdu. Şuanda haklarında çok bir bilgi bulunmamaktadır fakat yakın zamanda bu isimleri daha çok görmeye başlayacağımızı biliyoruz. Böylesine yetenekler harcanamaz ve ortadan kaybolamaz.

Red Bull Campus Clutch Dünya Finali’ndeki temsilcimiz Bedel Ödeyenler’in bulunduğu B grubu maçları tamamlandı. Temsilcimiz oynadığı 5 maçta aldığı 1 galibiyet 4 mağlubiyet ile turnuvaya veda etti.

Bedel Ödeyenler Valorant Oyuncu Kadrosu

Bedel Ödeyenler Valorant Takımı Kadrosunda yer alan Oyuncuların isimlerini aşağıdaki listede göreceksiniz. Finale kadar çıkarak orada 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetle ayrılan takımın yeni sezonlarda kadrosunda değişiklikler olabilir. Güncel oyuncu kadrosunu buradan sunmaya devam edeceğiz.

  • Arda Demirel,
  • Barış Özdemir,
  • Cenk Erşahin,
  • Hakan Lekesizer,
  • Tolga Bacak


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın