Bid ADS Lap APK İndir (Son Sürüm)

 Bid ADS Lap APK İndir (Son Sürüm)
Okunuyor Bid ADS Lap APK İndir (Son Sürüm)

Bid ADS Lap APK İndir ile reklamları uygulamalardan ve tarayıcılardan kaldırmanızı sağlayacak uygulamayı hemen yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Pro sürümü ile tamamen bedava bir şekilde tüm özelliklerden yararlanma fırsatı geldi. Son Sürüm dosyalarını sunduğumuz gerçek uygulamayı Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indirmek oldukça kolay olacak.

Bid ADS Lap APK İndir

Bid ADS Lap APK dosyalarına ait son sürüm versiyonunu indirdiğinizden emin olunuz. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan dosyaları indirirken dikkatli olunuz. Bu tür ilgi çeken ve işe yarar uygulamaların adı altında bir çok sahte site açılmaktadır. Kullanıcılara sunduğu dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriyorlar. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep oluyor. Bu nedenle APK İndir seçeneklerini gerçek bağlantılardan kullandığınıza dikkat etmeniz önemli bir faktör.

Bid ADS Lap APK İndir
Bid ADS Lap APK İndir

Bid ADS Lap APK İndir, size en çok fayda sağlayacak eklentiler arasında. Pekiyi Bid ADS Lap Nedir? Bir müzik dinlerken veya film izlerken modunuzu bozan ve can sıkan reklamlar, Bid ADS Lap Reklam Engelleyici sayesinde ortadan kaldırılabilmekte. Bid ADS Lap’ın mükemmel olan yanı ise Youtube, Facebook gibi çok popüler platformlardaki reklamları bile kaldırması. Kısaca Chrome’da gezinirken bir daha sizi rahatsız eden reklamlarla karşılaşmayacaksınız. Çünkü Bid ADS Lap Reklam Engelleyici, tüm reklamları engeller.

Bid ADS Lap Nasıl Kullanılır?

  Aslına bakacak olursak Bid ADS Lap Reklam Engelleyici kullanımı oldukça basittir. Bid ADS Lap kullanımı sadece eklentiyi Chrome’a eklediğiniz takdirde son buluyor. Herhangi bir ayar ve karmaşa içermeyen bu eklentiyi edinmek için, Chrome’a “Bid ADS Lap Reklam Engelleyici” yazdıktan sonra, en üstte yer alan başlığa tıklayın. Ardından Chrome’a ekleyerek tüm reklamlardan ücretsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu eklenti bir virüs veya bilgilerinize erişen tehlikeli bir yazılım değildir. Bu nedenle güvenle kullanabilir ve reklamsız tarayıcının keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak yinede içinizde şüphe olmaması adına Bid ADS Lap’ı edindikten sonra, bilgisayarda virüs taraması uygulayabilirsiniz. Pekiyi eklentiyi olurda kaldırmak istersek nasıl bir yol izlememiz gerekir?

Bid ADS Lap Reklam Engelleyici Nasıl Kaldırılır?

Google Chrome’a eklemiş olduğunuz eklentiyi kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Eklentiyi komple silmek istiyorsanız, Chrome’u açın. Ardından sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın. Daha sonra diğer araçlar seçeneğine gelin ve uzantılar yazanı seçtikten sonra Chrome’a eklemiş olduğunuz tüm uzantıları yani eklentileri göreceksiniz. Burada eklentiyi kapama tuşunu tıklarsanız tamamen silinmez. Sadece geçici olarak siz tekrar açana kadar eklenti kapatılmış olur. Eğer eklentiyi tamamen kaldırmak istiyorsanız, kaldır yazan yere tıklamanız gerekir. Eminiz ki kaldır tuşunu çoğu kişi kullanmayacaktır. Çünkü can sıkıcı reklamları izlemek hoşunuza gitmediğinden dolayı, bundan kurtulmanın yollarını aradınız. Artık güvenle Youtube’da veya Facebook’ta reklamlar olmadan dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Bid ADS Lap YouTube Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?

İlk olarak tarayıcı olarak Google Chrome kullanmanız gerekiyor. Google Chrome anlık olarak bilgisayarınızda kurulu değil ise lütfen anlık olarak kullandığınız tarayıcıdan kurunuz. Kurduktan sonra lütfen kullandığınız Gmail hesabınız ile oturum açınız. Geriye kalan işlem çok basit Google kullanarak Google eklenti marketi diye aratıp giriniz.

YouTube Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?
YouTube Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?

Eklenti marketine girdikten sonra “ adblocker veya youtube adblocker “ gibi eklentileri araştırıp kullanıcı yorumlarına bakıp kur tuşuna basarak kurabilirsiniz. Otomatik Chrome içerisine kurulacak istediğiniz zaman sağ üstten kaldırabilirsiniz. Sade direkt adblocker kurarsanız normal web sitelerindeki reklamları da kapatır ama bu çoğu sitede hata verir. YouTube garip bir şekilde bu eklentiler sorunsuz çalıştığı yerlerden birisidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın