Bigo Live Hesap Silme Linki (2020)

Bigo Live Hesap Silme işlemini yapmak isteyenler için verdiğimiz kapatma linki ile kalıcı olarak hesaplarınızı kapatacaksınız. En kolay yöntemi anlatıyoruz. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazların uygulama mağazalarında yer alan Bigo Live ile canlı yayınlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile mesajlaşma, görüntülü sohbet ve daha bir çok özelliği ile oldukça popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer almaktadır. Bigo Live hesap silme işlemleri için verdiğimiz kısayol linki ile kalıcı olarak hesaplarınızı kapatabilirsiniz.

Günümüzdeki çoğu popüler uygulamayı deneme amaçlı cihazlarımıza indirdiğimiz zaman bile deneyebilmek için kayıt olmamız gerekiyor. Bir gün uygulamayı kaldırmak ve artık kullanmamak istediğimiz’de ise açtığımız bu hesaplar bize risk teşkil ettiğini düşünüyoruz. Tüm verilerimizi, mesajlarımızı ve yaptıklarımızı tamamen silebilmek içinde hesapları kapatmamız gerekiyor. Bigo Live kullanıcı kaybetmemek veya elindeki verileri koruyabilmek adına hesap silme özelliğini olabildiğince zorlaştırmış. Bunu günümüz popüler sosyal medya uygulamalarında’da görüyoruz. Bu tür popüler uygulamalar kullanıcıları kaybetmek istemedikleri ve verileri korumak istedikleri için genellikle hesap kapatma işlemlerini zorlaştırıyorlar. Bizde bu haberimiz’de sizlere 2020 yılında Bigo Live Hesap Silme olayının nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız.

Bigo Live Hesap Silme için Yapmanız Gerekenler

Bigo Live Hesap Silme işlemini gerçekleştirebilmeniz için aşağıda verdiğimiz maddeleri uygulayarak hesaplarınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Bunun için verilen hesap silme linki sayesinde adrese geçiş yaparak hemen hesabınızı kalıcı olarak kapatın.

Reklam Alanı
Bigo Live Hesap Silme
Bigo Live Hesap Silme

Bigo Live Hesap Silmek için Gerenler:

  • Hesabınızı silmek için öncelikle giriş bilgilerini biliyor olmanız gerekmektedir,
  • Kullanıcı adınız veya şifrenizi bilmiyorsanız bunu sıfırlayarak hesaba giriş yapabilecek bilgileri öğrenmeniz gerekecek,

Bigo Live Hesap Silme işlemi için yapmanız gerekenler:

  • Yukarıda verdiğimiz “Bigo Live Hesap Silme Linki” butonuna tıklayarak bağlantıya gidin,
  • Hesap ayarlarınıza giriş güvenlik sekmesinden hesabınızı kapatabilirsiniz,

Bigo Live Kalıcı Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Bigo Live Hesap Silme işlemlerinde hesaplar kalıcı olarak silinmiyor. Yukarıda’da bahsettiğimiz gibi uygulamalar kullanıcıların verilerini saklayabilmek adına bu tarz silme işlemlerini olabildiğince zorlaştırıyorlar. Fakat bunun bir suç teşkil etmesinden dolayı sizin hesabınızı kapatma başvurunuzu yanıtlamak ve isteğinizi yerine getirmek zorundalar.

Reklam Alanı

Aşağıda verdiğimiz telefon numarasına WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj atabilirsiniz. Bigo Live hesap silme işlemleriniz için oluşturulan resmi müşteri hizmetleri numarasıdır.

Bigo Live Kalıcı Hesap Silme
Bigo Live Kalıcı Hesap Silme

Yukarıda bulunan WhatsApp telefon numarası Bigo Live tarafından verilen Türkiye’deki kullanıcılarının yararlanması için resmi bir numaradır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Bigo Live Hesap Silme Linki

Bigo Live Hesap Silme Linki olarak verdiğimiz resmi adresi arama motoru üzerinden açmanızı öneriyoruz. Bu sayede sistem üzerinden daha rahat ayarları düzenleyebilir ve hesaplarınızı kapatabilirsiniz. Fakat kalıcı olarak silmek için yukarıda anlattığımız işlemleri okuyup uygulamanız gerekecek.

Bigo Live Hesap Silme Linki
Bigo Live Hesap Silme Linki

2020 yılında kullanıcıların uygulamadaki hesaplarını kapatmak istedikleri zaman aradıkları kısa yol bağlantısına hesap silme linki denmektedir. Bigo Live hesapların silinmemesi için bu durumu oldukça zorlaştırmayı seçmiş fakat yapacağınız özel istek ile bunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.