e
sv

Bigo Live Nedir? Öğrenelim

1574 Okunma — 14 Ocak 2020 01:50
Bigo Live Nedir? Öğrenelim
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bigo Live Nedir? diye soran herkese en net cevabı vererek Canlı yayın, görüşme ve konuşma yapmamızı sağlayan uygulamayı açıklıyoruz. Bigo Live Nedir? diye merak edenler için sorularını daha detaylı cevaplıyoruz.

Cihazlarınızın uygulama marketlerinin sosyal kategorisinde 100 milyondan fazla indirme sayısıyla sürekli trendlerde kalmayı başaran ünlü Bigo Live uygulaması Nedir? sorusunu merak edenler için bir içerik hazırladık.

Uygulama sayesinde canlı yayınlar açarak sosyal ağımızı genişletebilir, arkadaşlarımız ile canlı sohbetler yapabilir ve yepyeni insanlarla tanışabilirsiniz. Uygulamanın masaüstü sürümleri ve diğer mobil cihazların marketlerinde olan versiyonları ile toplamda 200 milyondan fazla indirme sayısı bulunuyor.

Bigo Live Nedir? hakkında bize sorulan soruların sayısı çok arttığı için kullanıcılarımızı geri çevirmemek adına bu konuyu yerli ve yabancı kaynaklardan araştırarak sizlere hazırladık.

Bigo Live, 150 den fazla hizmet verdiği ülkelerin uygulama mağazalarında sürekli öne çıkanlar arasına girerek çok büyük bir başarı serisini yakalamış durumda. Uygulamayı açtığınız zaman yayın yapan ve onları izleyen binlerce kullanıcı ile karşılaşmış olacaksınız.

Çeşitli oyunlar oynarken, konuşurken, şarkı söylerken, sohbet ederken, bir konu üzerine veya komedyenlik üzerine binlerce farklı kullanıcıdan her gün binlerce farklı yayınlara şahitlik edeceksiniz. Bigo Live Nedir diye soru soranların genellikle merak ettikleri yayın açma konusuyla ilgili bilgi vermek gerekilirse sizlerde ücretsiz bir şekilde yayınlar açabilirsiniz.

Bigo Live Nedir?

Bigo Live Nedir?
Bigo Live Nedir?

Bigo Live Nedir? sorusunu aslında yukarıda sizlere anlattık fakat daha çok detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar için daha ince ayrıntıları ile anlatacağız.

Bigo Live uygulaması bildiğiniz ve tahmin edebileceğiniz kadarıyla canlı yayınlar açmanızı, başkalarının canlı yayınlarına katılmanızı, diğer kullanıcılar ile canlı sohbet etmenizi sağlamaktadır. Fakat arkadaşlarınız ile bire bir canlı sohbetler açabilmek gibi pek ön planda tutulmayan güzel özellikleri’de içerisinde bulunduruyor.

Bigo Live Nedir? diye soran kullanıcılar için aslında en kısa cevap canlı yayın ve sohbet uygulaması olacaktır fakat daha detay isteyenler için 9 kişiye kadar izin verilen canlı sohbetlerin olduğu aynı zamanda yakın çevreniz dahil olmak üzere dünya genelinde şansa denk düşeceğiniz diğer kullanıcılar ile sohbet şansı.

Bigo Live Nedir? sorusunu sorarak karşılığını alamadığınız cevaplar olduğunu düşünüyorsanız yorum olarak bunları sorabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bigo Live Nedir? Öğrenelim