Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01)

 Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01)
Okunuyor Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01)

Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) problemiyle karşılaşanlar için 2022 yılında sorunu ortadan kaldıracak çözüm yöntemini sizlerle paylaşıyoruz. Google Play Store hizmetlerinde de sık görülmeye başlanan bu problemle ilgili güncel çözümler İnternette yer almamaktadır. Bu açığı gördüğümüz için ülkemizde oldukça popüler kullanılan bu oyun ve uygulama mağazasında görülebilecek sorunlarla ilgili içerikler üretmeye devam edeceğiz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Google Play Store uygulamasında Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) ile karşılaşanlara özel çözüm yollarını anlatıyoruz. Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) hakkında bilmeniz gerekenleri detaylıca anlatıyoruz. Android telefonların olmazsa olmaz uygulama maket uygulaması kullanıcıları son zamanlarda bu hata yüzünden başları dertte.

Bu hata uzun zamandır sürmekte ve bazı olağan dışı durumlarda karşılaşılmaktadır. Aslında Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) almanızın sebebi siz değil Google Play Store uygulamasından kaynaklanıyor. Hatanın asıl kaynağından çözülmesini beklemek daha doğru olacaktır. Fakat bu hatayı çözebilmek için sizinde yapabileceğiniz bazı şeyler var.

Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01)

Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) ile karşılaşanların yapabileceği bazı çözüm yollarını sizlere maddeler halinde anlatacağım. Bu iki farklı çözüm yolları çoğu insana çözüm olmuştur, umarım size’de olur.

  1. Telefonunuzun Ayarlar bölümünü açın,
  2. Uygulamalar (Uygulamalar Yöneticisi) yazısına tıklayın,
  3. Karşınıza telefonunuzda yüklü olan uygulamalar gözükecek, Google Play Store uygulamasını bulun ve tıklayın,
  4. Karşınıza çıkan sayfada “Durdurmaya Zorla” düğmesine basın,
  5. Sonrasında “Önbelleği temizle” düğmesine basın,
  6. İndirmek isterken hata aldığınız uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin.

Yukarıdaki çözüm Google Play Store Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) sorununu genellikle çözmektedir fakat hala devam ediyorsa aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

  • Depolama ayarları >
  • var sayılan depolama ayarı: “Telefon belleği” veya “Aygıtın karar vermesine izin ver” şeklinde değiştirin,
  • Hata aldığınız indirme işlemini tekrarlayın.

Yukarıdaki işlem Bilgi Alınırken Hata Oluştu (df-dferh-01) son çözümleri arasında yer almaktadır. Telefonunuz’da varsayılan depolama alanı sd kart olarak seçilmiş ve bu tür hatalara sebep olmuş olabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın