Bilgi Sahibisin Telegram Kanalı

Bilgi Sahibisin Telegram üzerinden kanalına katılarak Bitcoin ve kripto paralar hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi yapılmadan analizleri takip etmek ve kendi aranızda muhabbetler etmenizi sağlayacak özel bir gruptur. WhatsApp uygulamasının politika değişiklikleri sonrasında insanlar mesajlaşma programlarında değişiklikler yaparak Telegrama geçiş yaptılar. Daha sonrasında işlerin pekte görüldüğü gibi olmadığı anlaşılsa da Telegram uygulamasının sıradan bir mesajlaşma uygulamasından çok daha farklı ve büyük olduğunu görenler bu uygulamayı kullanmaya devam ettiler. Uygulama içerisinde yer ala gruplar ve kanallar global olarak herkes tarafından görülebilen ve katılım sağlanabilen büyük kitleleri bir araya toplamayı başarıyor. Bilgi Sahibisin isimli sosyal medya hesapları da Kripto paralarla ilgili paylaştıkları güncel bilgileri aynı zamanda Telegram üzerinden de duyuruyor.

Bilgi Sahibisin Telegram

Bilgi Sahibisin Telegram adresinden katılım sağlayarak güncel paylaşımları takip edebilirsiniz. Kripto para borsasıyla ilgili her detayı burada göreceğiniz gibi aynı zamanda sizin gibi bu konulara meraklı diğer insanlarla da muhabbet etme şansını yakalayacaksınız. Cihazınıza telegram uygulamasını indirin ve ardından aşağıdaki bağlantı yardımıyla bilgi sahibisin kanalına katılın. Bunun gibi bir çok farklı telegram kanalları da bulunmaktadır. Kullanıcıların aradığı fakat bulamadıkları kanallara ait bağlantıları sunmaya devam edeceğiz.

Bilgi Sahibisin Telegram
Bilgi Sahibisin Telegram

YouTube ve Twitter üzerinden kripto paralarla ilgili yaptığı paylaşımlarla yüz binlerce takipçiye ulaşmayı başaran ünlü bir kanaldan bahsediyoruz. “Merhabalar, İsmim samet 2016 yılından beri kripto para piyasası ile ilgileniyorum. Eskilerden beni tanıyacaklar vardır.Bu kanalda anlatılanlar hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi yada danışmanlık içermez.Sadece borsada tanıtımı ve yapmış olduğum kişisel yorumları gösteriyorum. “Kural 1: Asla para kaybetme. Kural 2: Birinci kuralı unutma.” Warren Buffett” açıklamasıyla aslında telegram kanalının da nasıl bir yer olduğunu anlayabilirsiniz.

Reklam Alanı

5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.