e
sv

BİM 2020 Kaçta Açılıyor ve Kaçta Kapanıyor?

1192 Okunma — 10 Nisan 2020 17:29
BİM 2020 Kaçta Açılıyor ve Kaçta Kapanıyor?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BİM Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? 2020 yılındaki güncel açılış ve kapanış saatleri hakkındaki nisan ayına ait en doğru bilgileri sizlere sunacağız. Korona virüsü yüzünden marketlerin açılış ve kapanış saatlerinde değişiklikler yapıldı. Bundan dolayı her mahallede ve şehirde şubesi olan BİM gibi marketler kaçta açılıyor? şeklindeki sorular çok fazla sorulmaya başlandı. Bundan dolayı sorulan tüm sorulara burada güncel cevap vereceğiz.

Ülkemizde en çok şubesi bulunan ve tercih edilen market zinciri olarak bilinen BİM hemen hemen her semtte bir market bulunduruyor. Satışını yaptığı ürünlerin diğer marketlere göre daha kaliteli ve uygun olması ona olan ilgiyi daha çok arttırdı. Özellikle son dönemlerde yaşanan korona virüsü sonrasında evlerine alış veriş yapmak isteyenler tarafından çok tercih ediliyor.

Her gün televizyonlarda, gazetelerde ve İnternet’de Korona virüs ile ilgili bir çok değişiklik yapıldığı haberlerini görüyoruz veya duyuyoruz. Marketlerle ilgilide ciddi geçici kurallar ve düzenlemeler getirildi. Bundan dolayı BİM Kaçta Açılıyor? sorusunun çok fazla sorulmasından dolayı halkın kafasında 2020 yılına oluşan soruları cevaplayacağız.

BİM KAÇTA AÇILIYOR

BİM KAÇTA AÇILIYOR bilmeyenler için açılış kapanış saatleri ve günleri ile ilgili 2020 yılındaki güncel verileri sizlere sunacağız. Aynı zamanda sorduğunuz tüm sorulara’da bu başlık altında cevap vereceğiz. Eğer sormak istediğiniz bir soru varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

BİM KAÇTA AÇILIYOR
BİM KAÇTA AÇILIYOR

BİM Kaçta Açılıyor? sorusunun cevabı daha önce şubeden şubeye farklılık gösterebiliyordu. Fakat şuanda korona virüsü yüzünden açılış ve kapanış saatleri hemen hemen bir birine yakın oldu. Aynı zamanda öğle yemeği saatlerinde kısa süreliğine kapalı olduğunu’da unutmayın.

BİM Kaçta Açılıyor: 10:00

BİM Kaçta Kapanıyor: 20:00

Daha önce 09:00’da açılıyor ve 22:00’da kapanıyordu. Fakat korona virüsü yüzünden yapılan temizlik çalışmaları ve çalışanların zor durumda kalmaması adına açılış kapanış saatlerinde değişiklikler yapıldı.

BİM Açılış Kapanış

BİM Açılış Kapanış ile ilgili 2020 yılındaki güncel saatleri yukarıda verdik. Saat 10:00’da açılıyor ve saat 23:00’da kapanıyor. Daha uzun süre açık tutan veya çok daha erken açan bir şube bulunmuyor.

BİM Açılış saatlerinde esneklik gösterme’de, kapanış saati geldiği zaman içerideki müşterilerin alış verişlerinin bitmesini bekliyorlar. Fakat dışarıdan yeni müşteri almıyorlar. Bundan dolayı BİM Açılış Kapanış ile ilgili saatleri öğrenerek gitmenizde fayda var.

BİM Açılış Saati

BİM Açılış Saati eskiden 09:00’da gerçekleşiyorken şuanda Korona virüsü kapsamında açılış saatleri 10:00 saatine yükseltildi. Eski saate göre giden müşteriler içeride açılış hazırlığı yapılırken girmeye çalışmamalarını rica ediyoruz. BİM Açılış Saati geldiği zaman markete girişler açılacak ve müşteriler kabul edilecek.

BİM Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?

BİM Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? sorularının cevapları bu başlık altında her zaman bulacaksınız. Eğer açılış ve kapanış saatleri arasında bir değişiklik yapılırsa size en güncel ve doğru bilgiyi buradan vereceğiz.

BİM Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? ile ilgili cevabı yukarıda verdik, fakat kaçıranlar için tekrar vereceğiz.

BİM Kaçta Açılıyor: 10:00

BİM Kaçta Kapanıyor: 20:00

BİM Saat Kaçta Açılıyor?

BİM Saat Kaçta Açılıyor? tam yukarıda yeşil olarak işaretlendiği gibi saat 10:00’da açılmaktadır. Daha önce giden müşteriler mecburen açılış saatlerini bekleyecekler. Erken alamazlar, çünkü kasalar’da bu doğrultuda kapalı oluyorlar. Çalışanlara açılış ve kapanış saatleri ile ilgili baskıda bulunmamanızı rica ediyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

BİM 2020 Kaçta Açılıyor ve Kaçta Kapanıyor?