BİM: Bebek Bezi Fiyatı ve Yorumları

 BİM: Bebek Bezi Fiyatı ve Yorumları
Okunuyor BİM: Bebek Bezi Fiyatı ve Yorumları

BİM, Bebek Bezi Fiyatı ve Yorumlarını merak edenler için ürüne ait detayları sizlerle paylaşıyoruz. Ne kadar fiyata satıldığını, indirim tarihlerini ve kullanıcı yorumlarını okuyacağınız gibi nasıl kullanılacağını da öğreneceksiniz. BİM marketlerinde en çok ilgi gören ürünler arasına giren Bebek Bezi çoğu tüketicinin merak ettiği bir ürün haline geldi. Uygun fiyatı ve başarılı reklamlarıyla tanılan bu ürünün tüm detaylarını aşağıda öğreneceksiniz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

BİM: Bebek Bezi Nedir?

BİM de satılan Jenny markalı Bebek Bezi çoğu tüketicinin dikkatini en çok çeken ürünler arasında yer alıyor. Bim dahil olmak üzere bir çok market ve mağazada satılan Bebek Bezi ile ilgili ne olduğuna dair detayları sizlerle paylaşacağız. Çocuk bezi veya bebek bezi bir iç çamaşırı, giysi ya da dış çevre türüdür. Kullanıcının tuvalet dışına kirlenmesini önlemek için atık ürünlerini emerek veya içererek dışkılama veya idrar yapmalarını sağlar. Çocuk bezleri kirlendiğinde, genellikle ebeveyn, dadı veya bakıcı gibi ikinci bir kişi tarafından değiştirilmeleri gerekir. Bir çocuk bezinin yeterince düzenli bir şekilde değiştirilmemesi, çocuk bezinin kapsadığı alanın çevresindeki cilt problemlerine yol açabilir.

Çocuk bezi öncelikle bebekler, henüz tuvalet eğitimi olmayan bebekler ve yatak ıslatma deneyimi olan çocuklar tarafından giyilir. Ayrıca, tuvalete erişimin mümkün olmadığı veya psikolojik nedenlerden dolayı bazı durumlarda inkontinansı olan yetişkinler tarafından da kullanılırlar. Bunlar, ileri yaştakı yaşlıları, hastaneye bağlı hastaları, belirli fiziksel veya zihinsel engellilikleri olan bireyleri, çocuk bezi fetişistlerini ve astronotlar gibi zor koşullarda çalışan kişileri içerebilir. İnsanların kuru kıyafetler altında çocuk bezi giymesi nadir değildir.

BİM Bebek Bezi Fiyatı (Ne Kadar, Kaç TL?)

BİM Bebek Bezi Fiyatı (Ne Kadar, Kaç TL?)
BİM Bebek Bezi Fiyatı (Ne Kadar, Kaç TL?)

BİM Bebek Bezi tüm marketlerde 42,90 TL Fiyatına satılmaktadır.

BİM Bebek Bezi Yorumları

BİM Bebek Bezi Yorumları çeşitli İnternet siteleri ve uygulamalarda ürüne ait yorumlardan oluşmaktadır. Aşağıda yer alan yorumlar BİM üzerinden veya sitemize yapılan yorumlar değildir. Bebek Bezi satışı yapılan elektronik ticaret sitelerinde yapılan yorumları kapsamaktadır.

  • Bim marketler zincirinden bebek bezi aldım çok pişmanım daha kullanmadan kötü kokular geliyor bezden. Hemen yeni başka bir marka bez almam gerekli. Çocuğuma bu kadar kalitesiz bir bezi kullanamam. Ben de birkaç kişiden tavsiye üzerine almıştım fakat yenilenen üründen kimse memnun kalmamış yorumlar ve şikayetler bunu gösteriyor.
  • Samsun 19Mayis Bim’den sürekli olarak kullandığım Jenny Willy ® 5 numara ne ek bezinde ara ara yapışma yerinde kopma yaşıyoruz. Eskiden ucuz ne olacak diye şikayet etmiyordum ama artık lux ® bez fiyatından satıldığı için kaliteyi de Bim’den bekliyorum ve çözüm istiyorum.
  • Bim ve jenny bebek bezi bakın nisan ayında 30 lira bebek bezi 6 ayda nasıl 43 lira olabilir. Benim çocuğum alıştığı için değiştiremiyorum pişik oluyor. Yani pes doğrusu artık almayacağım zaten pişik de olsun ama gidersem Bim’e yetkili insanları arayıp şikayet edeceğim saçma saçma zam yapıyorlar. Yeter yani


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
674 okunma
okunma6703
0 yorum