BİM Elektronik Ürünler Kalktı mı?

 BİM Elektronik Ürünler Kalktı mı?
Okunuyor BİM Elektronik Ürünler Kalktı mı?

BİM Elektronik Ürünler Kalktı mı? sorusu halkımızın en çok sordukları arasında. Ne zaman gelecek? veya hiç satılmayacak mı? gibi sorularınızı yanıtladık. Bilindiği gibi son dakika haberlerinde Market zincirleri artık elektronik aletler ve ürünler satamayacağından bahsediliyor. BİM gibi Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden bir tanesinde uygun fiyata satın aldığımız Elektronik ürünler artık satılmayacak mı?, çok merak ediliyor.

BİM Elektronik Ürünler Satılmayacak mı?

Şuanda yüz binlerce kişinin kafasını karıştıran bir soru olan BİM Elektronik Ürünler Satılmayacak mı? sorusunun cevabını araştırdık. 2021 yılında yüzlerce farklı elektronik ve akıllı ürün satışı yapan BİM artık bu ürünleri satamayacağı haberleri herkesi üzdü. Fakat bu haberler ne kadar doğru gelin birlikte görelim.

BİM Elektronik Ürünler Satılmayacak mı?
BİM Elektronik Ürünler Satılmayacak mı?

Elektronik Ürünler çeşitli pazar yerlerinde 2 katı fiyatına satılırken BİM ile neredeyse yarı fiyatına alabiliyorduk. Fakat getirilen kanun ile birlikte artık market zincirleri elektronik aletler satamayacaklar. Bu durumda BİM gibi marketlerden artık bu tarz elektronik eşyalar alamayacağız.

BİM Elektronik Ürün Satışı Bitti mi?

BİM Elektronik Ürün Satışı çıkan yasayla birlikte artık bitti gibi gözüküyor. Fakat ülkemizde bu marketleri popüler yapan en büyük özellikler arasında ayrıca uygun fiyata sattıkları elektronik eşyalarda önem arz ediyor. Artık bu eşyaları satamayacak olmaları hem müşteri memnuniyetini hem de satışları olumsuz etkileyecektir.

BİM Elektronik Ürünleri Nerede Satılacak?

BİM Elektronik Ürünleri artık markette satamayacak, bunun için ayrı bir dükkan zinciri oluşturabileceğini düşünüyoruz. Şuanda henüz netleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Yakında yapılacak resmi açıklamalardan öğrenmiş oluruz.

BİM Nedir?

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaltmasıyla BİM, Türkiye’de satış yapan bir indirim marketi zinciridir. Mağaza sayısı bakımından 2., yıllık ciro bakımından Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşudur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın