BİM: Newgen Yüz Serumu Fiyatı ve Yorumları

 BİM: Newgen Yüz Serumu Fiyatı ve Yorumları
Okunuyor BİM: Newgen Yüz Serumu Fiyatı ve Yorumları

BİM, Newgen Yüz Serumu Fiyatı ve Yorumlarını merak edenler için ürüne ait detayları sizlerle paylaşıyoruz. Ne kadar fiyata satıldığını, indirim tarihlerini ve kullanıcı yorumlarını okuyacağınız gibi nasıl kullanılacağını da öğreneceksiniz. BİM marketlerinde en çok ilgi gören ürünler arasına giren Newgen Yüz Serumu çoğu tüketicinin merak ettiği bir ürün haline geldi. Uygun fiyatı ve başarılı reklamlarıyla tanılan bu ürünün tüm detaylarını aşağıda öğreneceksiniz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

BİM: Newgen Yüz Serumu Nedir?

BİM de satılan Newgen markalı Yüz Serumu çoğu tüketicinin dikkatini en çok çeken ürünler arasında yer alıyor. Bim dahil olmak üzere bir çok market ve mağazada satılan Newgen yüz surumu ile ilgili ne olduğuna dair detayları sizlerle paylaşacağız. Yüz serumları, normal nemlendirici ve bakım kremlerinden farklı olarak, çok yoğun ve çok güçlü içeriklere sahip olan ve çok kolay emilen ürünlerdir. Sıvı formda olan yüz serumları cildin en derin katmanına bile ulaşarak nemlendirirler, cildi daha iyi besler ve hücreleri daha yoğun bir şekilde yenilerler. Ayrıca yüz serumları cilde daha çabuk nüfus ederler. Bir yandan yaşlanma etkilerini azaltırken, öte yandan sivilce ve siyah nokta başta olmak üzere çeşitli cilt enfeksiyonlarının giderilmesine de yardımcı olurlar. Özetle; yüz serumları, cildinizin ihtiyacı olan tüm bakımı en yoğun bir şekilde sunarlar.

Newgen Yüz Serumu Özellikleri:

  • Hydrating
  • C vitamini
  • Collagen

BİM Newgen Yüz Serumu Fiyatı (Ne Kadar, Kaç TL?)

BİM Newgen Yüz Serumu Fiyatı (Ne Kadar, Kaç TL?)
BİM Newgen Yüz Serumu Fiyatı (Ne Kadar, Kaç TL?)

BİM Newgen Yüz Serumu tüm marketlerde 18,50 TL Fiyatına satılmaktadır.

BİM Newgen Yüz Serumu Yorumları

BİM Newgen Yüz Serumu Yorumları çeşitli İnternet siteleri ve uygulamalarda ürüne ait yorumlardan oluşmaktadır. Aşağıda yer alan yorumlar BİM üzerinden veya sitemize yapılan yorumlar değildir. Newgen Yüz Serumu satışı yapılan elektronik ticaret sitelerinde yapılan yorumları kapsamaktadır.

  • Ürünü büyük bir merak içerisinde bekledim. Herkes çok öneriyordu bir şans vermek istedim. Ürün yapısını daha sıvı beklerken baya kıvamlı bir ürünle karşılaştım. Kısacası biraz daha sıvılaştırılmış bir BB krem diyebiliriz. Ciltte ağırlık yapmıyor, kapatıcılık vaadi var mı bilmiyorum ama kapatıcılık sağlamıyor basit düzeyde cilt tonunu eşitliyor diyebiliriz; en başarılı yanı cilde gerçekten bir canlılık, parlaklık veriyor. Yorumlarda beyaz tenliler için uyumlu olmayacağından bahsedilmişti endişeniz olmasın gün görmemiş kadar beyaz bir cildim var fakat koyu kalmıyor boyunla renk farkı yaratmıyor. Mükemmel bir ürün değil ama aldığıma da pişman olmadım.
  • Lekeli,akneli ve yağlı bir cildim var. Yüzümü yıkama jeliyle yıkadıktan sonra uyguladım. Rengi tam bana göreydi. Full kapatıcılık beklemediğim için beklentilerimi karşıladı. Renk tonunu eşitlemede başarılı. Yeni günlük rutinime eklendi. Sürdükten sonra cildim hepsini emmedi tek olumsuz tarafı bu sanırım ama aynadan baktığımda çok yağlı bir görüntüylede karşılaşmadım. Ben tek kat uyguladım. Before afterı ekledim ordanda bakabilirsiniz.
  • Öncelikle paketleme harikaydı beş kat patpata sarılmıştı. Rengi koyu görünse de dağıtınca ürün kayboluyor bu sayede çok güzel bir ışıltı ve renk eşitliği sağlıyor, kolumun içinde denedim, üstte ürünü damlattım, alt tarafında da dağıttım ama transparan gibi olduğu için ürün yok gibi, yani renk farkı olmadığını görebilirsiniz, bugün deneme fırsatım oldu ama etkilerini güncelleyeceğim yanında gönderilen hediye için teşekkürler


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Fatma Fatma dedi ki:

    Ben collagen olanı kullanıyorum,etkinliği var.ürün hakkında bilgi verirmisiniz:hangi firma ve nerede uretiliyor

Bir Yorum Yapın