Bim Pizza Fiyatı (2020)

 Bim Pizza Fiyatı (2020)
Okunuyor Bim Pizza Fiyatı (2020)

Bim Pizza Fiyatı 2020 ile güncel ürünlere ait reyon fiyatlarını göreceksiniz. Bir sürprizle karşılaşmamak veya indirim tarihlerini öğrenmek için listeyi incele. Dondurulmuş gıdalar ile evimizde hızlıca lezzetli ve doyurucu yemekler yapabiliyoruz. Bim pizza fiyatı hem gençler hemde aileler tarafından çok merak edilen ürünler arasında. Uygun fiyatı ve pratik hazırlanışı ile lezzetli yemek isteyenlerin tercihi olabiliyor. Ayrıca diğer mağazalara göre fiyat ve lezzet olarak tercih edilebilecek bir dondurulmuş ürün.

Aynı zamanda Bim de satılan Pizza ile ilgili yalnızca fiyat bilgisi vermeyeceğiz. Aynı zamanda dondurulmuş gıdaya ait bazı önemli bilgileri’de sizlerle paylaşacağız. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Bim Pizza Fiyatı – 2020

Bim Pizza Fiyatı olarak aşağıda verilen liste 2020 yılına aittir. Her şubede bulabileceğiniz dondurulmuş gıdalar arasında yer alan pizza 4*240 gr olarak satılan paketleri 11,95 TL‘dir.

Bim Pizza Fiyatı
Bim Pizza Fiyatı

Bim Pizza Fiyatı: 11,95 TL

Bim Lezzethane Karışık Pizza (4LÜ)

Bim Lezzethane, Karışık Pizza (4LÜ) Besin Değerleri:

  • 206 Kalori (%10.3)
  • 5.1g Top. yağ (%7.8)
  • 3.9g Doymuş yağ (%19.5)
  • 0g Şeker (%0)
  • 2g Tuz (%33.3)
Bim Pizza

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular:

Bim Pizza Fiyatı 2020 yılında gelecek olan indirimler veya güncel fiyat listeleri buraya eklenmeye devam edecek. Ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın