Binali Yıldırım’ın Mouse Videosu Gündem Oldu

 Binali Yıldırım’ın Mouse Videosu Gündem Oldu
Okunuyor Binali Yıldırım’ın Mouse Videosu Gündem Oldu

Türkiye’nin son başbakanı ve siyasetin en sempatik ismi Binali Yıldırım‘ın Mouse videosu sosyal medyada bir anda paylaşılmaya başlandı. İçerisinde teknolojinin geçtiği bir konuya değinmeden geçemezdik.

Sosyal medya platformlarında büyük sayfaların bir anda Binali Yıldırım, Mouse videosunun paylaşımından sonra en sempatik siyasetçimiz tekrar gündeme geldi. Ülkemiz sosyal medyayı en aktif kullanan lider ülkelerden bir tanesi o yüzden bu platformlarda ilgi gören her şey gündem konusu olmayı başarıyor.

Videoyu tarafsız olarak eleştirmek gerekirse aslında 64 yaşındaki bir insanın teknoloji ile arasında mesafeye gayet doğal bakılabilir. Kendimin küçüklüğümden örnek verecek olursam televizyonların daha yeni popüler olması veya akıllı telefona dair hiç bir şey yoktu. Yani teknolojiye geç kavuşup geç öğrenen bir nesli böylesine suçlamak tabi’ki yanlış olur.

Fakat sosyal medya sitelerinde videoya gelen tepkilere baktığımız zaman aslında Binali Yıldırıma gençlerin olan sempatisini görüyoruz. Fikri ve düşüncesi uyuşmasa bile kişiliği ile gönülleri kazanıyor.

İşte Binali Yıldırım ve Mouse Videosu

Sosyal Medyada paylaşım rekorları kıran ve gündem olmayı başaran Binali Yıldırım ve Mouse Videosu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Video hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi saygı çerçevesi içerisinde aşağıdan özgürce yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın