BİP Bi Sohbet Kalktı mı?

 BİP Bi Sohbet Kalktı mı?
Okunuyor BİP Bi Sohbet Kalktı mı?

BİP Bi Sohbet Kalktı mı? sorusu özelliği kullanmaya çalışan kullanıcıların merak ettiği bir soru. 2021 yılı için bi sohbet özelliğine dair gelişmeleri aktardık. BİP uygulaması rakip mesajlaşma uygulamalarının sevilen özelliklerini kendisine özel olarak da geliştirmek istiyor. Özellikle kullanıcılar hikaye özelliğinin gelmesini istiyorlar. Aynı zamanda Bi Sohbet olarak da bilinen sosyal kısmındaki grupların düzenlenmesi veya kalkması taraftarı çok fazla.

BİP Bi Sohbet Kalktı mı? (2021)

BİP Bi Sohbet özelliği şuanda devre dışı bırakılmış durumda. Fakat yapılacak düzenlemeler ve getirilecek yeni özelliklerle birlikte aktif olması düşünülüyor. Kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte BİP Bi Sohbet kanalına ilginin arttığı gibi o kanalın gereksinimlerinde de değişikliklere gidilmesi gerekiyordu.

BİP Bi Sohbet Kalktı mı? (2021)
BİP Bi Sohbet Kalktı mı? (2021)

Herhangi bir resmi açıklama yapılmadan özellik devre dışı bırakıldı. Fakat sessiz sedasız gideceğini düşünmediğimiz için tekrar düzenlenmiş halde hizmete sunulacağını düşünüyoruz. BİP Bi Sohbet için yapılacak açıklamalar ve gelişmeleri sizlere aktaracağız.

BİP Bi Sohbet Nedir?

BİP Bi Sohbet, uygulamanın içerisinde yer alan ve kullanıcıların rast gele biçimde bir birleriyle sohbet etmelerini sağlayan bir özelliktir. Ünlü mesajlaşma uygulaması BİP içerisinde kanal olarak bulunan Bİ Sohbet aracılığıyla bu özelliği kullanan bir başka kullanıcının rast gele bir biçimde eşleşip sohbet etmesini sağlıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın