BİP de Durum Paylaşma Var Mı?

 BİP de Durum Paylaşma Var Mı?
Okunuyor BİP de Durum Paylaşma Var Mı?

BİP de Durum Paylaşma Var Mı? sorusu uygulamayı yeni kullanmaya başlayanların en çok sorduğu soru. Böyle bir özelliğin olup olmadığını açıklıyoruz. WhatsApp uygulamasında yapılan politika değişiklikleri sebebiyle milyonlarca kullanıcı artık farklı mesajlaşma uygulamalarına yönelmeye başladı. Özellikle bu yönelme zamanında yerli mesajlaşma uygulamamız BİP büyük ilgi gördü. Uygulamayı yeni kullanmaya başlayanların en çok sordukları sorulardan bir tanesi BİP de Durum Paylaşma Var Mı? oluyor.

BİP de Durum Paylaşma Var Mı?

BİP de Durum Paylaşma Var Mı? gibi aklınıza takılan sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Sizlerin en çok merak ettiği fakat cevabını bulamadığı sorular için içerikler üretmeye devam edeceğiz.

BİP de Durum Paylaşma Var Mı?
BİP de Durum Paylaşma Var Mı?

BİP uygulamasında kullanıcıların durum paylaşabileceği bir özellik yoktur.

Günümüzdeki popüler sosyal medya uygulamaları kullanıcıların sevdikleri bir özellikleri sürekli olarak kopyalıyorlar. Fakat BİP uygulamasında sevilen durum paylaşma özelliği bulunmamaktadır. Kullanıcıların tepkisinden anladığımız kadarıyla neredeyse %80 kullanıcı durum özelliğinin gelmesini istiyor. Çok yakın bir zaman da bu özellik uygulamaya getirilebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın