Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir (!)

 Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir (!)
Okunuyor Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir (!)

Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir ile akıllı cihazlarınıza 2020 yılında yüklemek ve dinlemek istediğiniz Demet Akalın – Yıkıl Karşımdan şarkısı hakkında size bazı önerilerde bulunacağız. Ülkemizin en ünlü seslerinden ve sanatçılarının başında gelen Demet Akalın popüler müzikleri sürekli hedef konusu. Bu bir magazin haberi değil, bu bir teknoloji haberi.

Haberimizin konusu Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir ile dolandırıcıların kullanıcıları nasıl zararlı yazılımlar ile virüs bulaştırdığı hakkında. Özellikle yabancı kaynaklardan paylaşılan ve yayılan bu zararlı dosyalar ülkemizde halkımız tarafından indirilen siteler aracılığıyla paylaşılıyor.

Konuyla ilgili detaylı bilgileri aşağıdan vereceğiz. Kısa bir uyarıda bulunmak gerekilirse Demet Akalın – Yıkıl Karşımdan şarkısını yayın ve paylaşım haklarını elinde bulunan kuruluşlardan dinlemeniz yönünde. İllegal şekilde indirdiğiniz mp3 dosyaları size ciddi zararlar verebilir.

Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir

Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir olarak haklın arattığı MP3 dosyaları içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar ile akıllı cihazlara sızmayı başarıyorlar. Sonrasında bunları indirenlerin banka hesap bilgileri başta olmak üzere tüm kişisel bilgileri çalınma tehlikesine giriyor.

Konuyla ilgili daha önce farklı uyarılarda bulunmuştuk. Bu günlerde canı sıkılan halkımız vakit geçirmek için bu tarz eylemleri daha sık yapmaya başladılar. Bunu fırsat bilen dolandırıcıların önüne geçmek adına böyle bir içerik oluşturmaya karar verdik. Bir Bakmışsın Yıllar Geçmiş Çoktan İndir ile cihazlarınıza MP3 dosyaları yüklemenizi önermiyoruz ve tavsiye etmiyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın