Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram Hesabı

 Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram Hesabı
Okunuyor Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram Hesabı

Bir şansım olsa Zehre İnstagram hesabını araştıranlar için popüler programda ki konuğun resmi İnstagram adresini sizlerle paylaşıyoruz. Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamasında aradığınız fakat bulamadığınız hesapları sizler için buluyoruz. Artık insanlar merak ettikleri isimleri araştırırken onları haber sitelerinde yazanlarla tanımak istemiyorlar. İnstagram gibi kullanıcıların her an kendileri hakkında bilgilerini paylaştıkları bir platformda bir insanı tanımak daha iyi oluyor. Bir şansım olsa isimli programa katılan Fikret bey torunu Zehra’nın sosyal medya yaklaşımından rahatsız olduğunu söylüyor. Fakat Zehra sosyal medyadaki İnstagram da bulunan 3 bin takipçisiyle oldukça mutlu olduğunu iddia ediyor. Olay üzerine İnsanlar Zehra tarafından oluşturulan resmi hesabı bulmak için araştırmalara başladılar.

Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram

Bir şansım olsa Zehra instagram adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Programda 3 bin takipçisi olduğunu söylese de kısa sürede on binlere ulaşan bir takipçi sayısına ulaştı bile. Bakalım daha da mutluluğu artacak mı yoksa bu şöhret ona neler yaşatacak?. Günümüzdeki bir çok sosyal medya fenomeni bu işin çok zor olduğunu ve hayatın her alanını etkilediğini söylüyor. Gerçekten de buna her insan kolay adapte olamıyor ve başaramıyor.

Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram
Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram

bir şansım olsa programında Fikret bey kızının genç yaşta evlendiğini ve daha sonra hamile kalıp çocuğu doğurunca onu bırakıp gittiğini anlattı. Zehra’ya bakan fikret bey şimdi de onun sosyal medyadaki davranışlarından kuşkulanıyor. Hayat hikayesi ile göz doldurdu.

Bir Şansım Olsa’nın 65. Bölümünde; Bir dedenin torunu için nasıl zorluklara katlandığına tanıklık ettiniz. 

Fikret Bey’in kızına söz geçirememesine ve kızının erken yaşlarda yaptığı evlilikleri engelleyememesine, torunu dünyaya geldikten sonra kızının kendi çocuğunu terk edip gitmesine şahit oldunuz. Torununun sosyal medya ile tanıştıktan sonra hayatını nasıl değiştirdiğini izlerken ise sinirlerinize hakim olamayacaksınız.

Torunu Zehra için hayatın tüm zorluklarına göğüs germeye çalışan Fikret Bey’in feryadını izlerken gözyaşlarınızı tutmakta zorlanacaksınız. 

Sosyal medyanın kullanımının artması ve gençlerin sosyal medyada gördükleri hayatların ulaşılabilir olduğunu sanmalarının en yakın örneğini izlediniz.

Bir Şansım Olsa Zehra İnstagram Hesabının Merak Edildiği Bölüm (65. Bölüm)


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Selda Selda dedi ki:

    Sosyal medya hesabına ilk erişiyordum şuan girmiyo ama

    • Avatar for ORHUN ANGUNER ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Evet ilk başta sosyal medya hesabı açıktı fakat şuanda kapalı, tekrar resmi bir hesap açtığında buradaki bağlantıyı güncelleyeceğiz.

Bir Yorum Yapın