bit.do/byiptvpro-2 – By İPTV Pro

 bit.do/byiptvpro-2 – By İPTV Pro
Okunuyor bit.do/byiptvpro-2 – By İPTV Pro

bit.do/byiptvpro-2 adresi üzerinden By İPTV Pro uygulamasını indirmek isteyenler için araştırma gerçekleştirdik. APK ve İOS cihazlar için araştırmalarımız. Son zamanlarda By İPTV Pro APK uygulamasını cihazlarına yüklemek isteyenler http //bit.do/byiptvpro-2 gibi adreslerden indirmeye çalışıyorlar. Hiç bir kullanıcının zarar görmemesi adına bu tür bağlantıları inceliyoruz.

bit.do/byiptvpro-2 – By İPTV Pro İndir

bit.do/byiptvpro-2 ile birlikte By İPTV Pro İndirmek isteyenlerin sayıları çok fazla artmaya başladı. Yaptığımız araştırmalarda kullanıcıların zarar görmemesi adına yapılıyor. Bilinmeyen bağlantılarda korkulacak bir şeyin olup olmadığını sizler için test ediyoruz. By İPTV Pro isimli mobil uygulamayı APK veya İOS olarak indirmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği http //bit.do/byiptvpro-2 isimli bağlantıya ait gerçekleri aşağıda göreceksiniz.

http //bit.do/byiptvpro-2
http //bit.do/byiptvpro-2

Bu tür bağlantılar link kısaltma servislerini kullanarak gerçek bağlantıların kısaltılmasıyla oluşur. Linki kısaltan bu linki kullananlar üzerinden bir gelir elde eder. Aslında ücretsiz olan bağlantıyı bu tür kısaltma servisleri ile ücretli hale getirmiş olurlar. bit.do/byiptvpro-2 bağlantısını incelediğimiz zaman böyle bir bağlantının olmadığını gördük. Yasaklanmış veya silinmiş olabilir. By İPTV Pro İndir için gerçek bağlantıları tercih edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
141 okunma
okunma2937
0 yorum