e
sv

Bitcoin Nasıl Oynanır?

1378 Okunma — 26 Haziran 2019 12:13
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye üzerinde birçok kullanıcı Bitcoin nasıl oynanır sorusunu merak ediyor. Bugün sizlere en basit ve anlaşılır şekilde Bitcoin hakkında bilgi aktarıcaz.

Bitcoin Nedir?

Bitcoin Üçüncül müdahalelere karşı tamamen önlemli . Kripto bir para birimidir. Yani bitcoin ağında bulunan bir kişinin takibi mümkün iken yapılan bir işlem tamamen hayalet dir. Bu yüzden birçok illegal faliyetlerde ödemeler bitcoin üzerinden yapılmaktadır.

Bitcoin Nasıl Oynanır?

Aslında bitcoin bir oyun değildir. Bitcoin veya benzeri kripto paraları dolar gibi düşünün. Talep artınca fiyatta otomatik olarak artar. Tek farkı çok kısa sürede sizleri çok üzecek veya çok sevindirecek rakamlara gelebilir. Eski yatırımınızı almanız aylar hatta yıllarda alabilir. Veya birkaç saat içerisinde paranızı katlama şansıda yakalayabilirsiniz.

Mesela şuan örneğin 10.000 dolar olan 1 bitcoin aldınız. Birkaç saat içerisinde 5.000 doları bile görebilir veya 13.000 dolar da olabilir. Unutmayınki bitcoin veya benzeri birçok kripto paranın sizi zarara uğratmama garantisi yoktur.

Yukarıda belirtilenleri göz önüne alıp bitcoin veya altcoin yatırımı yapmak isterseniz. Sizlere Türkiye üzerinden bitcoin veya tüm coinlerin alım ve satım yapabileceğiniz güvenilir 2 Türk sitesini paylaşıcam. Anlık alım satım işlemi gerçekleştirebileceğiniz bu iki site şuan için Türkiyede bulunan eniyi 2 güvenli bitcoin alım satım sitesi diyebiliriz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bitcoin Nasıl Oynanır?