e
sv

Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir

3048 Okunma — 19 Ekim 2019 10:01
Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir ile oyunu bilgisayarlarınıza nasıl indirip kuracağınızı anlatıyoruz. Milyonlarca oynayanı bulunana Bizim Çiftlik Sahil oyununda kendi çiftliğimizi kurup onu büyütmeye çalışmak her ne kadar zorlu bir yolculuk olarak görülse’de çok eğlenceli oluyor.

Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir yazımızda sizlere oyunu yalnızca mobil telefon cihazlarınız üzerinden değil aynı zamanda tablet, pc, bilgisayar üzerinden oynamanızı sağlayacak bağlantıları sunacağız. Telefonlardan oynamaya çalışan oyuncular oyunu yalnızca Android işletim sistemli cihazlardan oynayabilirken Bilgisayardan oynamak içinde Windows gerekmektedir.

Oyunu oynadığınız zaman hiç sıkılmayacak ve zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Daha fazla zevk almak ve normal işlerimizi yaparken aynı zamanda oyunu rahatlıkla oynayabilmek için Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir yazımızı sizlere hazırladık.

Yönettiğiniz çiftliğiniz’de istediğiniz tarım ürünleri ekip biçebilir, ağaçları büyütüp meyvelerini toplayabilir ve bir birinden farklı hayvanları besleyip onlardan yararlanabilirsiniz. Diğer oyuncular ile çiftliklerinizi yarıştırıp en büyük ve en güzel çiftliğin sahibi olun.

Oyunu dünya üzerinde 80 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor ve tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Düzenli olarak oyun içerisinde görevler ve etkinlikler ile daha hızlı büyümenizi sağlayacak unsurları güncel olarak göreceksiniz.

Bizim Çiftlik PC (Bilgisayar) Windows İndir

Bizim Çiftlik Sahil oyununu PC (Bilgisayar) üzerinden oynamak isteyen Windows işletim sistemine sahip cihaz kullanıcıları aşağıdaki buton sayesinde oyunu indirip kurabilirler.

Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir 2019
Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir 2019

Yukarıdaki linke tıklayıp programı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Ardından uygulama marketinden Bizim Çiftlik oyununu indirin.

Bizim Çiftlik Sahil oyununda hile kullanımı oldukça fazla gibi görünse’de oyun ekini her geçen gün bu oyuncuları ağır cezalar ile uzaklaştırıyor.

YouTube video

Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir yazımızda sizlere oyunu nasıl Bilgisayar üzerinden oynayabileceğinizi en kısa ve açık haliyle anlattık. Kurulum ve indirme işlemi oldukça basit.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bizim Çiftlik Sahil Windows İndir