e
sv

Blackpink İnstagram Hesapları

1900 Okunma — 24 Şubat 2021 10:14
Blackpink İnstagram Hesapları
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Blackpink İnstagram Hesapları ile grubun tüm üyelerinin resmi hesaplarını sizlere sunuyoruz. 2021 yılı boyunca güncel bilgileri buradan vermeye devam edeceğiz. Lalisa Manoban, Park Chae-young, Jennie ve Jisoo dan oluşan Blackpink grubunun üyelerine ait İnstagram adreslerine kısa yol bağlantıları vereceğiz. Bu sayede hepsine ulaşabilir ve haklarındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Güney Koreli müzik grubu yalnızca ülkelerinde değil Türkiye gibi dünyanın her yerinde çok sevilen bir gruptur.

Jisoo, Jennie, Lisa ve Rosé. Üyeler Güney Kore, Avustralya, Tayland ve Yeni Zelanda gibi ülkelerden gelerek oluşturulan bu grup tüm dünyaya hitap etmeyi başardı. Şarkıları YouTube platformu üzerinde 100 milyondan fazla dinlenen ve dünyadaki genç kızların idolleri haline geldikleri büyük bir başarıları vardır. Bizde sizler için çok aranan fakat bulunamayan teknoloji haberlerini üretmeye çalışıyoruz. Blackpink İnstagram hesaplarıyla ilgili hiç bir içerik bulamadık. Fakat bunun çok merak edildiğini bildiğimiz için bir rehber hazırlamak istedik.

Blackpink İnstagram

Tüm üyelere ait hesapların güncel bilgileri aşağıda yer almaktadır. Aynı zamanda gruba ait tek bir resmi hesapta bulunuyor. Bunun haricinde binlerce hayran hesaplarının da olduğunu bilmelisiniz. Fakat biz burada Blackpink İnstagram hesabını verirken üyelerinin gerçek hesaplarını da sizlere sunacağız. Böylelikle merak ettiğiniz bir grup üyesini daha yakından takip edebileceksiniz.

Blackpink İnstagram
Blackpink İnstagram

Yukarıda verilen Blackpink grubunun resmi İnstagram hesabıdır. Toplam 1.000’den fazla gönderi paylaşmış ve 35 milyondan fazla takipçiye ulaşmışlar. Aynı zamanda 4 kişiyi takip ediyorlar. BLΛƆKPIИK açıklamasının yanı sıra YouTube hesaplarını da bir bağlantı çıkarmış durumdalar.

Jennie İnstagram Hesabı

Blackpink, Jennie olarak da bilinen grubun vokalistine ait resmi İnstagram hesabının gerçek bağlantısı aşağıdadır. Jennie Kim daha çok bilinen sahne adıyla Jennie, Güney Koreli şarkıcı ve rapçi. 2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulan kadın grubu Blackpink’in ana rapçisi, lider vokali ve merkez üyesidir.

Blackpink Jennie İnstagram Hesabı
Blackpink Jennie İnstagram Hesabı

Lisa İnstagram Hesabı

Blackpink, Lisa tüm dünyada bu isimle bilinse de gerçek adı bu değildir. Resmi İnstagram Hesabı üzerinden kendiyle ilgili birçok gerçek bilgiye de ulaşabilirsiniz. Lalisa Manoban ya da bilinen sahne adıyla Lisa, Tayland doğumlu 2016 yılında YG Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli kız grubu BLACKPINK’in en küçük üyesidir.

Blackpink Lisa İnstagram Hesabı
Blackpink Lisa İnstagram Hesabı

Jisoo İnstagram Hesabı

Blackpink, Jisoo özellikle son zamanlarda İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla ön plana çıkmaya başladı. Ünlü güzel yalnızca sesi ile değil aynı zamanda güzelliğiyle de herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kim Jisoo daha çok bilinen sahne adıyla Jisoo, Güney Koreli şarkıcı, oyuncu, model. 2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulan kadın grubu Blackpink’in visuali ve lider vokalidir

Blackpink Jisoo İnstagram Hesabı
Blackpink Jisoo İnstagram Hesabı

Rose İnstagram Hesabı

Blackpink, Rose grubun en deli dolu kızlarından bir tanesi gibi gözüküyor. Böyle bir insanla arkadaş olmayı herkes isterdi. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımları görünce şaşıracaksınız. Roseanne Park veya Park Chae-young, daha çok bilinen sahne adıyla Rosé, Yeni Zelanda doğumlu şarkıcı ve modeldir. YG Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli kız grubu BLACKPINK’in ana vokali ve lider dansçısıdır.

Blackpink Rose İnstagram Hesabı
Blackpink Rose İnstagram Hesabı


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Blackpink İnstagram Hesapları