e
sv

Blackpink Online Konser İzle

1906 Okunma — 04 Aralık 2020 09:31
Blackpink Online Konser İzle
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyada YouTube üzerinden milyonlarca izlenen ve seveni bulunan K-Pop grubu Blackpink, Online konser sürprizi ile sevenleri ile buluşuyor. Özellikle gençlerin merak duyduğu ve dinlediği grup Blackpink online konser vereceği için insanlar merakla beklemekte. Biliyorsunuz ki salgın nedeni ile insanlar yasaklardan dolayı evlerinde ve çeşitli organizasyonlara katılmamakta. Koreli grup hayranlarını bu zor günlerde yalnız bırakmadı ve Youtube Blackpink kanalı üzerinden toplamda bir ay sürecek olan konserleri izleyebilecekler. Blackpink online konseri Türkiye saati ve tarihi konumuzda yer almaktadır.

Blackpink Online Konser İzle

Aralık ayında YouTube üzerinden hayranları ile buluşacak olan Blackpink grubunu online olarak izleyebileceksiniz. Sizler için bir birinden güzel şarkılarını söyleyecekler ve sizlerle sohbet edebilecekler. Şarkı ve Genel sohbetin bol olacağı Blackpink online konseri izlemek için belirli şartlar bulunmakta. Eğer sizde online konseri kaçırmak istemiyorsanız.

Blackpink Online Konser İzle
Blackpink Online Konser İzle

YouTube hesabınızın olması gerekmekte ve Online konseri izlemek için Blackpink kanalının ‘’Katıl’’ kısmından kanala katılmanız gerekmektedir. Buda belirli bir ücret karşılığındadır. Eğer sizlere bu fiyat uygun geliyorsa katıl tuşuna basılabilir ve sevdiğiniz sanatçıların 27 Aralık’ da düzenleyeceği Blackpink The Show Online konseri için yerinizi ayırabilirsiniz.

Blackpink Online Konser Ne Zaman?

K-Pop yıldızları Jennie, Lalisa Manoban, Park Chae-Young ve Kim Ji-soo YouTube Platformu üzerinden bir ay boyuncu sevenlerine online olarak konser verecekler. Blackpink The Show Online konseri ile birbirinden güzel şarkılar ve sohbetlere katılabilir, sevdiğiniz üyelere sorular sorabilirsiniz.

Blackpink Online Konser Ne Zaman?
Blackpink Online Konser Ne Zaman?

Blackpink Online Konser Saati Türkiye saati ile sabah saat 08:00’de başlayacak ve Blackpink online konser tarihi ise, 27 Aralık 2020 olarak belirlendi. Konser hakkında yeni bir gelişme olursa sitemizden yeni bilgilere ulaşabiliyor olacaksınız. K-Pop sevenler bu inanılmaz konseri izlemek için Youtube Blackpink kanalını takip ederek Blackpink isimli grubun en güzel parçalarını dinleyebilirsiniz.

Blackpink Kimdir?

Blackpink 2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulmuş olan Güney koreli sanatçılardan oluşan bir gruptur. Grubun dört bayan üyesi bulunmakta bunlar Jennie, Lisa, Rose ve Jisoo isimli sanatçı lardan oluşuyor. Avusturya, Güney Kore, Taylant ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde yaşayıp kaderleri birbirleri ile Blackpink adlı grup da birleşen K-Pop sanatçıları, Şu sıralar düzenli olarak YouTube kanalları üzerinden düzenli online konser vermektedirler. Şarkıları YouTube ve Çeşitli mecralarda milyonlarca dinlenerek rekorlara imza atmaktadır ve farklı ülkelerin ünlü şarkıcıları ile düet yaptıkları şarkıları bulunmakta. Merak Edenler İçin Blackpink üyelerinin yaşları ve boyları hakkında sizlere bilgi paylaşarak konumuzu sonlandıralım.

Kim Jisoo: 162cm (25 Yaşında)

Kim Jennie: 163cm (24 Yaşında)

Park Chae-young: 168cm (23 Yaşında)Lalisa Manoban: 167cm (23 Yaşında)


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Blackpink Online Konser İzle