e
sv

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (BEDAVA) İzle

1130 Okunma — 03 Aralık 2020 11:55
BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (BEDAVA) İzle
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) İzle ile Nasıl İzlenir? izlenir sorusunu yanıtlıyoruz. Artık hafta sonları bedava olarak hiç bir ücret ödemeden yapımları izleyebileceksiniz. Son Dakika olarak 2020 – 2021 yılları içerisinde BluTV ücretsiz izleme hakkında bir çok haber yapılmaya başlandı. Bu haberleri duyanlar ve öğrenenler BluTV Hafta Sonu Bedava Nasıl İzlenir? sorusunu sormaya başladılar.

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (BEDAVA)

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) olarak hizmet vermeye başlıyor. Artık İnternet televizyonculuğunun yükseldiği bu dönemlerde yerli şirketimizin yükselişine destek olmamız gerekiyor. Doğan Holding tarafından kurulan BluTV hafta sonu sokağa çıkma yasağına destek olmak ve halka moral vermek için bedava olarak hizmet verecek.

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) İzle – Nasıl İzlenir?

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) İzle sayesinde Nasıl İzlenir? bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. BlueTV içerisinde bulunan yerli ve yabancı binlerce film, dizi veya belgeseli izleyebileceksiniz.

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) İzle - Nasıl İzlenir?
BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) İzle – Nasıl İzlenir?

Sokağa çıkma yasağının olduğu bu hafta sonunda BlueTV tüm vatandaşlarımıza ücretsiz (bedava) hizmet sağlayacak. Eğer evde canınız sıkılıyorsa kaliteli bir hizmetten bu sayede yararlanabilirsiniz. BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) Nasıl İzlenir?;

 1. BlueTV adresine girin,
 2. E-Postanız ile hafta sonu kampanyasına kayıt olun,
 3. Verilen kodla giriş yaparak ücretsiz izlemeye başlayın.

Kampanya detayları resmi olarak duyurulduktan sonra sizinle paylaşılacaktır. Aynı zamanda konuyla ilgili sizlere BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (Bedava) Nasıl İzlenir? sorusunu cevapladığımız bir video hazırlayacağız.

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle için keyifle seyredebileceğiniz Film önerilerinde bulunuyoruz.

1- Para Avcısı – İzle

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 1
BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 1

24 yaşında genç ve hırslı bir adam olan Jordan Belfort, yatırımcıları aldatarak köşeyi döner. Kısa zamanda tonla para kazanıp o parayı aynı zamanda çabucak harcayabilen birisine dönüşür. Uyuşturucu kullanan, fahişeler ile ilişkiye giren pahalı ve pis bir hayatı vardır. Jordan’ın hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir. Yönetmen koltuğunda Martin Scorsese’nin oturduğu ve En İyi Film dahil 5 dalda Oscar’a aday olan film; Amerikan borsasında çalışan komisyoncu Jordan Belfort’un biyografisinden esinlenilmiştir. 

2- Görevimiz Tehlike 6 – İzle

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 2
BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 2

İkonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamandadır. Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşer ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine girer. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyulur…

3- Sen Benim HerŞeyimsin – İzle

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 3
BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 3

Çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, “korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin” mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkierinden biri olan Pınar, Sedat’ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul’a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat’ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner.

4- Börü – İzle

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 4
BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 4

Filmde, Polis Özel Harekat biriminin en seçkin savaş timi olan Börü’nün 15 Temmuz gecesi yaşadıkları anlatılıyor. Ekip, en elit askerlerin bir araya gelmesi ile oluşmuştur ve altından kalkamayacakları bir görev yoktur. Vatan aşkı ile tutuşan bu yalnız kahramanlar, 15 Temmuz gecesi merkezleri olan Özel Harekat Daire Başkanlığı bombalandıktan sonra kabus dolu bir gece yaşayacaklardır. Bu gece boyunca mücadele etmeyi seçen; yaralarına, acılarına ve imkansızlıklara rağmen görevlerini yapan Börü, tarihin akışını değiştirecek kahramanlıklara imza atacaktır.

5- Sıfır Bir – İzle

BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 5
BluTV Hafta Sonu Bedava İzle İçin Film Önerileri 5

Sıfır Bir, Adana’daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir’e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad’ın hikayesini anlatıyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşirler ve burada kendilerine bir oto yıkamacı açarlar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulurlar.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz (BEDAVA) İzle