BluTV hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

BluTV hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

BluTV kullanıcılarının son zamanlarda sık sık hata oluştu Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz uyarısı ile karşılaşması problem haline geldi. Özellikle bu platformu Cep Telefonlarından kullanan aboneler. Beğendikleri içeriğe tıklarken siyah ekranla karşılaşıp hata aldığına dair şikayetler çoğalıyor. Belirttiğimiz hatayı aldıktan sonra onca içerik olmasına rağmen belirli içeriklere erişim açık oluyor ve hata veren içerikler izlenmiyor. Peki BluTV hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin çıkması neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl bir yol izlemeliyiz konumuzda bunlara değineceğiz.

BluTV Neden Hata Veriyor?

BluTV’ ye giriş esnasında yada herhangi bir içeriği izlemek istediğinizde hata veriyorsa bunun birkaç nedeni olabilir. BluTV pandemi sebebi ile iki günlüğüne ücretsiz oldu ve buna yoğun ilgi duyuldu. İlk olabilecek sorun, bedava olması üzerine yoğun bir trafik sebebi oluştuğundan BluTV serverları çökmüş olabilir veya bu kadar yoğun kullanıcıyı kaldırmıyor olabilir. Bu durum anlıktır ve birkaç deneme veya birkaç saat sonraki denemelerinde hata ile karşılaşma bilirsiniz.

BluTV Neden Hata Veriyor?
BluTV Neden Hata Veriyor?

Eğer ki yukarıda bahsettiğimiz hata oluştu lütfen daha sonra deneyin gibi hatalar alıyorsanız bu TV, ilgili kurum yada Cep telefonu sürümünüz den kaynaklanıyor olabilir. Bunun için aşağıda ne yapmanız gerektiğini anlatıp sizlere sorundan nasıl kurtulabilirsiniz yardımcı olmaya çalışacağız.

BluTV hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz çözümü

Özellikle son günlerde birhayli blutv kullanıcılarından gelen şikayetleri sosyal medyadan takip ediyoruz ve sizler için nasıl yardımcı olabiliriz diye biraz araştırma yaptık.

Yaptığımız araştırmalar sonucu kullanıcıların bazıları hiçbir şekilde blutv ye giremezken bazılarınında istedikleri herhangi bir içeriğin açılmadığı ve daha sonra deneyin hatası verdiği yönünde hata ile karşılaştıklarının yazılarını okuduk. Sizler için olabilecek sorunlardan ve çözümlerinden bahsetmek istiyorum. Bunlardan birisi Blutv hata vermesi ve açılmaması.

Eğer Blutv hata veriyorsa yapmanız gereken ilk işlem uzaktan bağlantı ile erişim sağlamaya çalışıyorsanız modem ve internetinizi kontrol etmelisiniz. Anlık internet kopması gibi durumlarda Blutv internetiniz olmadığı için açılmaz ve hata verir. Eğer internetiniz ile alakalı bir durum yoksa, Büyük ihtimalle Blutv ye aşırı giriş trafiği yoğunluğu vardır ve serverleri dolmuştur.

Diğer bir hata ise Blutv hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin sorunu. Bu hata yine internet bağlantılarınız ile alakalı olabilir. Bunun dışında BluTV o anlık güncelleme veya bakım çalışmasında olabilir. Yine aynı şekilde aşırı yoğunluk yüzünden giriş yapılamıyor olabilir. En son çözüm ise Telefondan kullananların güncellemeleri kontrol etmesi gerekmekte. TV kullanıcıları ise bu sorundan hiçbir şekilde kurtulamıyorsa TV fabrika ayarlarına geri döndüklerinde sorunun ortaya kalktığı gözlemlenmiştir.

74
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Mert dedi ki:

    Çok iyi