Body Race APK İndir [Son Sürüm]

 Body Race APK İndir [Son Sürüm]
Okunuyor Body Race APK İndir [Son Sürüm]

Body Race APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Oyunun en güncel versiyonunu nasıl indirip oynayabileceğinizi anlatıyoruz, aynı zamanda bilmeyenler için de oyunun tanımını hazırladık. Gismart tarafından hazırlanan Body Race isimli oyun, klasik kategorisindeki en popülerler arasında yer alıyor. Dünya genelinde 10 milyona yakın indirilen bu oyun eğlenceli olduğu kadar bilgilendirici de bir yapıya sahip. Aslında günümüz mobil oyunlarında göremediğimiz öğretici bir alt metne sahip.

Body Race APK

Body Race APK, güzellikte kilo sınırı olmadığını vurgalayan bir oyun. Aslında oyun içerisinde kurulan parkur sisteminde bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bitişe ulaşabilmek için parkurun üzerinde spor aletleri, brokoli gibi sağlıklı besinler ve sandviç veya hamburger gibi sağlıksız besinler bulunuyor. Eğer sağlık besinleri toplarsanız bitiş çizgisine olabildiğince kilolu bir şekilde ulaşıyorsunuz. Sağlıklı besinler tükettikçe karakteriniz aldığı kiloları veriyor ve fit bir şekilde ulaşıyor.

Body Race APK İndir
Body Race APK İndir

Karakterinizin kıyafetleri kilo aldıkça üzerinde kötü bir görünüm kazanıyor, bu durumda aslında sağlıksız yaşamanın hiç de iyi bir şey olmadığını işaret ediyor. Body Race APK böyle bir alt metne sahip olduğu için yurt dışında oldukça ses getirmeyi başardı. Ülkemizde de kullanıcılar oyundan hem zevk alıyor hem de beğeniyorlar. Oyun sürekli güncelleme alarak yeni seviyeler eklenen ve yeni kkıyafetler eklenen bir oyun. Yani başladığınız zaman soluksuz mücadeleye de dahil olabileceksiniz.

Body Race APK İndir

Body Race APK İndir sayesinde oyunu cihazlarınıza indirip hemen oynayamaya başlayabilirsiniz. Genellikle bu seçeneği uygulama mağazalarında sorun yaşayan oyuncular için hazırlıyoruz. Kesinlikle hile ve türevi illegal bir dosya içermemektedir. Resmi geliştiricilerinin İnternet siteleri veya uygulama mağazalarındaki bağlantıları sizlere sunuyoruz. Amacımız hem daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmak hem de yüklemekte zorluk çekenlere yardımcı olmak. Aynı zamanda yaptığımız araştırma sonuçlarına da aşağıda yer ayırdık.

Bilindiği gibi mobil oyun sektörü son zamanlarda oldukça fazla büyümeye başladı. Bu durumu fark eden bazı dolandırıcılar da bunu fırsat bilerek yeni oyunların aranan dosyalarını illegal şekillerde paylaşıyorlar. APK İndir adını verdikleri Body Race oyununa ait dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriliyorlar. Bunları cihazlarına indiren oyuncuların da kişisel bilgilerini çalıyorlar. Banka hesapları gibi kredi kartı dolandırıcılıklarının en büyük kaynakları arasında bu teknikler yatmaktadır. Bu yüzden oyunu kesinlikle resmi kurumlarca paylaşılmış yerlerden indirmeye özen gösterin.

Body Race Oyunu Oyna

Body Race Oyunu Oyna
Body Race Oyunu Oyna

Body Race oyununu oynamak oldukça kolay. Karakterinizi bitiş çizgisine ulaştırabilmek için karşınıza çıkan sağlıksız besinlerden kaçının. Spor aletleri daha önce parkurda yediğiniz hamburgerlerle alınan kilolarınızı vermenizi sağlar. Aynı zamanda sağlık besin olarak eklenen brokoli gibi gıdalar da yine kilo almanızı engelleyecek ve sağlığınızı koruyacaktır. Üzerinizdeki kıyafet bitiş çizgisine ulaştığı zaman fit vücudunuzda oldukça güzel gözükür.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın