Body Race Oyunu Oyna

 Body Race Oyunu Oyna
Okunuyor Body Race Oyunu Oyna

Body Race Oyunu Oyna ile cihazlarınıza nasıl indirebileceğinizi öğrenin veya indirmeden tarayıcı üzerinden oynayın. Genellikle iyi bir cihaza sahip olmayan oyuncuların tercih ettikleri bu sistemi sizlere tanıtıyor ve oynama imkanı sunuyoruz. Parkur oyunlarına bambaşka bir hava getirmeyi başaran günümüzün en popüler klasik oyunları arasındadır. Body Race ile karakterinizi bitiş çizgisine en zayıf şekilde ulaştırarak üzerindeki kıyafetin en yakıştığı halini görebileceksiniz. Oyunu oyna ile nasıl oynayabileceğinizi de aşağıda sizlere anlattık.

Body Race Oyunu Oyna (2021)

Body Race oynamak için tek yapmanız gereken tarayıcıdan çalıştırmak olacak. Tabiki gerçek oyun deneyimini yaşayabilmek için oyunu cihazlarınıza indirmeniz gerekiyor. Android ve İOS işletim sistemli telefonların oyun mağazalarında bulabilirsiniz. Aynı zamanda Emülatör aracılığıyla Bilgisayar (PC) cihazlarında da bu oyunu oynamanız mümkün.

Body Race oyununu oynamak oldukça kolay. Karakterinizi bitiş çizgisine ulaştırabilmek için karşınıza çıkan sağlıksız besinlerden kaçının. Spor aletleri daha önce parkurda yediğiniz hamburgerlerle alınan kilolarınızı vermenizi sağlar. Aynı zamanda sağlık besin olarak eklenen brokoli gibi gıdalar da yine kilo almanızı engelleyecek ve sağlığınızı koruyacaktır. Üzerinizdeki kıyafet bitiş çizgisine ulaştığı zaman fit vücudunuzda oldukça güzel gözükür.

Body Race APK İndir

Body Race APK İndir [Son Sürüm]
Body Race APK İndir [Son Sürüm]

Body Race APK İndir sayesinde oyunu cihazlarınıza indirip hemen oynayamaya başlayabilirsiniz. Genellikle bu seçeneği uygulama mağazalarında sorun yaşayan oyuncular için hazırlıyoruz. Kesinlikle hile ve türevi illegal bir dosya içermemektedir. Resmi geliştiricilerinin İnternet siteleri veya uygulama mağazalarındaki bağlantıları sizlere sunuyoruz. Amacımız hem daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmak hem de yüklemekte zorluk çekenlere yardımcı olmak. Aynı zamanda yaptığımız araştırma sonuçlarına da aşağıda yer ayırdık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL