Box Simulator for Brawl Stars APK İndir (2022)

 Box Simulator for Brawl Stars APK İndir (2022)
Okunuyor Box Simulator for Brawl Stars APK İndir (2022)

Box Simulator for Brawl Stars APK İndir sayesinde hemen uygulamayı ücretsiz olarak telefonlarınıza yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak kutu açarak tüm sahip olmadığınız karakterlere ve kostümlere ulaşmanızı sağlayacak. Uygulamaya gelebilecek tüm güncellemeler anında buradan yayınlanacaktır. Bu sayede ne zaman indirmek isteseniz herhangi bir sorunla karşılaşmadan bu işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Box Simulator for Brawl Stars APK İndir ile programı hem Android telefonlarınıza hem de Bilgisayar cihazlarınıza kurabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan kutuları ve sandıkları bedava olarak açmanızı sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda İOS işletim sistemli akıllı cihazlarınızın uygulama mağazalarında da bulunup indirilebilir. Fakat şuanda Android cihaz sahiplerine Box Simulator for Brawl Stars APK için bir içerik hazırladık. 2022 yılı boyunca uygulamaya gelecek güncellemeleri ve son sürüm dosyalarına ait bilgileri burada bulacaksınız. Merak edilen tüm sorularınız cevaplanacaktır.

Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en popüler aksiyon oyununda herkes her karaktere sahip olmak istiyor. Fakat oyunda bu karakterlere ve karakterlerin kostümlerine sahip olabilmek kolay bir iş değil. Herhangi bir para yatırmadan da özel karakterlere sahip olabilirsiniz fakat hızlı ve hemen olmasını istiyorsanız para yatırarak taş almanız gerekiyor. Son zamanlarda paylaşılan uygulamalar arasında dikkat çeken Box Simulator for Brawl Stars isimli uygulama tam olarak bunu sağlamaktadır. Brawl Stars oyuncuları bu uygulamayı indirerek oyun içerisinde açmak istedikleri kutuları ve sandıkları ücretsiz olarak açabiliyorlar. Box Simulator for Brawl Stars APK İndir için detaylar güncel bir şekilde paylaşılmaya devam edilecek. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Sevilen oyunun bu tür ilgi çeken ekstra yan yardımcı uygulamalarıyla ilgili içerik akışımız devam etmektedir.

Box Simulator for Brawl Stars APK İndir

Yazı Başlıkları:

Bu uygulama içerisinde açtığınız sandıklar gerçek değildir. Box Simulator for Brawl Stars APK indirerek bir kostüm veya karakter çıkardığınızda burada aldıklarını gerçek oyuna aktaramazsınız. Bu uygulamanın amacı gerçek oyunda bir sandık açmadan açacağınız kutunun ne kadar şanslı olduğunu test etmenizi sağlar. Örneğin yeni bir karakter çıktı ve onu çıkarmak istiyorsunuz. Bunun için gerçek oyunda yeşil taş yani elmas satın aldınız ve onunla kutu alıp açacaksınız. Kutuları almadan önce Box Simulator for Brawl Stars APK uygulamasına giriş yapıp hangi kutudan ortalama hangi karakterlerin çıktığını test edebilirsiniz. Daha sonrasında işinize en çok yarayacak ve kazanma şansınızın en yüksek olduğu kutuya karar verip gerçek oyunda bunu satın alarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Box Simulator for Brawl Stars APK
Box Simulator for Brawl Stars APK

Aynı zamanda vakit geçirmek ve eğlenmek için de bu uygulama tercih edilmektedir. Sıkıldığınız zamanlarda bu uygulamaya giriş yaparak Brawl Stars oyununda yer alan sandıkları açabilir ve içerisinden güzel karakterler, kostümler çıkarmaya çalışabilirsiniz. Tabi ki burada da dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. İndir adı altında APK dosyalarına bazı tuzaklar kurulmuş durumda. Bunlarla ilgili yaptığımız araştırmaları muhakkak okuyun.

Box Simulator for Brawl Stars APK İndir (2022)

Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncuları hedef almak için Box Simulator for Brawl Stars APK İndir bağlantılarını paylaştıkları siteler hazırlıyorlar. Bu sitelerin içerisinde paylaştıkları dosyalarda zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına yol açabilir. Artık günümüzde hırsızlıklar evlere girerek veya cüzdan çalarak olmuyor. Banka bilgileriniz ve daha fazla özel bilgilerinizin olduğu telefonlarınıza sızarak oradan edindikleri bilgilerle sizleri dolandırmaya çalışıyorlar.

Box Simulator for Brawl Stars APK İndir
Box Simulator for Brawl Stars APK İndir

Ülkemizde milyonlarca oyuncu Brawl Stars oynuyor ve bu oyunla ilgili çeşitli dosyaları tarayıcı üzerinden aratıp indiriyor. Uygulama mağazasından bir şey indirdiğiniz zaman yukarıda bahsettiğimiz riskler oluşmuyor. Fakat uygulama mağazasında yer alamayan bir APK dosyalarını indirdiğiniz zaman o zaman riskli ortama giriş yapmış oluyorsunuz. Box Simulator for Brawl Stars APK İndir seçeneklerini kesinlikle uygulama mağazalarından tercih edin. Aksi halde yukarıda anlattığımız risklere bulaşmış olursunuz.

Box Simulator for Brawl Stars APK Nedir?

DİKKAT: Bu uygulama Supercell tarafından oluşturulmaz. Supercell’in Fan İçeriği Politikası kapsamında Brawl Stars hayranları tarafından oluşturulur.

YASAL UYARI: Bu uygulama Supercell tarafından oyun Brawl Yıldız için fan tarafından oluşturulan rehberlik uygulaması olarak görev yaptı. Bu gayri resmi ve Supercell ile ilişkili değil. Tüm kutu resimleri ve varlıkları Supercell’e aittir. Daha fazla ayrıntı için Supercell’in Hayran İçeriği Politikası’na bakın http://supercell.com/en/fan-content-policy/

“Brawl Yıldızlar için Kutu Simülatörü” Brawl Yıldız tüm kutulardan yeni kavgacılar, yıldız güçleri, güç noktaları ve ödül düşme oranı simüle fan tarafından oluşturulan bir rehberlik uygulaması. Bu uygulama en son kutulara sahiptir ve tüm kutular ücretsizdir ve anında açılabilir. Bu Kutu Simülatörünü kullanarak tonlarca Mega Kutu açmanın mutluluğunu hissedebilir ve tüm savaşçıları kısa sürede toplayabilirsiniz.

Bir Efsanevi kavgacı almak için kaç kutuyu açmanız gerektiğini bilmek ister misiniz?
Şimdi bu Kutu Simülatörünü indirin ve öğrenin !!!

Özellikleri:
– Tüm kutular Brawl Stars
– 35 kavgacının tamamı
– Kupa ödül sistemi
– Savaş simülatörü

Uygulama mağazasın da Box Simulator for Brawl Stars APK açıklamaları Türkçe olmadığı için yerli oyuncular açıklamaları okuyamıyorlar. Yukarıdaki metin resmi uygulamanın açıklamasıdır, bu sayede uygulama hakkında daha iyi bilgiye sahip olabilirsiniz.

Box Simulator for Brawl Stars APK Hilesi

Box Simulator for Brawl Stars Hilesi adı altında paylaşılan APK İndir bağlantıları da yukarıda anlattığımız gibi zararlı yazılımlar barındıran bir tuzaktır. Kesinlikle böyle bir hilenin varlığına güvenerek bu tür hileli dosyaları cihazlarınıza indirmeyiniz. Bu uygulamada kazanılan karakter ve kostümleri gerçek oyuna aktarmaya çalışan oyuncular bunun hileli versiyonlarını arıyorlar. Fakat böyle bir şey


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın