e
sv

Brain Wash Cevapları (Tüm Level)

1484 Okunma — 13 Ağustos 2020 20:45
Brain Wash Cevapları
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brain Wash Cevapları arayanlar için Türkçe olarak hazırladığımız tüm level bölümlerini kapsayan bir yardımcı içeriktir. Takıldığınız seviyeleri rahatlıkla geç. Brain Wash Cevapları olarak aşağıda bütün levellere ait en doğru Türkçe hazırlanan cevapları bulacaksınız. Takıldığınız ve bir türlü geçemediğiniz bölümleri bu sayede rahatlıkla geçebilirsiniz.

Brain Wash Cevapları

Brain Wash Cevapları, oyundaki tüm level seviyelerini geçmenizi sağlayacak Türkçe yardımcı içeriklerden oluşmaktadır. Takıldığınız, zorlandığınız ve bir türlü geçemediğiniz tüm bölümleri bu içerik sayesinde kolaylıkla geçebilirsiniz.

Herhangi bir hile veya apk dosyasını sizlere vermiyoruz. Sadece zorlandığınız bölümleri geçmenizi sağlayacak tamamen Türkçe hazırlanmış Brain Wash Cevapları rehberini sizlere sunuyoruz.

Brain Wash Cevapları: Level 1

Brain Wash Cevapları – Level 1: Oyunun yeni başlayan oyunculara mantığını anlattığı basit bir bölümdür. First yazısını aşağıdaki yeşil kutunun içerisine sürüklemeniz gerekiyor.

Brain Wash Cevapları: Level 2

Brain Wash Cevapları – Level 2: Yukarıda bulunan siyah kutuyu (Sağ tarafında büyüteç var) aşağıdaki You need yazısının altında bulunan içi boş kutuya sürükleyin. Bu sayede to fix it yazısını göreceksiniz.

Brain Wash Cevapları: Level 3

Brain Wash Cevapları – Level 3: Aslan şekline sahip gölgeyi tutarak sağ tarafa doğru götürün. Orada aslanı göreceksiniz. Gölgeyi tam aslanın üzerine denk getirin.

Brain Wash Cevapları: Level 4

Brain Wash Cevapları – Level 4: İlk olarak yukarıda bulunan kurabiyeyi C harfinin yanına taşıyın, sonra aşağıdaki kurabiyeyi diğer kurabiyenin yanına taşıyın. COOKIE yazısı oluşacak.

Brain Wash Cevapları: Level 4
Brain Wash Cevapları: Level 4

Brain Wash Cevapları: Level 5

Brain Wash Cevapları – Level 5: Yukarıda sağa ve sola doğru giden bir diş var. Aşağıda bulunan 2 dişin ortasına geldiği zaman ekrana tıklayın. Tam ortasına denk getirin.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Brain Wash Cevapları (Tüm Level)