Brawl Busters (Zombi Rock) İndir – 2022

 Brawl Busters (Zombi Rock) İndir – 2022
Okunuyor Brawl Busters (Zombi Rock) İndir – 2022

Brawl Busters (Zombie Rock) İndir ile son sürüm dosyalarını arayan oyuncular için yaptığımız araştırma detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yeni tasarlanan mod hakkında çok fazla soru işareti bulunuyor, deşifre ettiğimiz gerçekleri okuyunuz. 2022 Yılında Zombi Rock oyuncuları çok fazla bir şekilde Brawl Busters (Zombie Rock) gibi çeşitli mod olarak tasarlanan illegal oyun dosyalarına yönelmiş durumdalar. Tabi ki gerçek oyunu bırakmadan bazen canları sıkılınca veya farklı deneyimler yaşamak isteyince Brawl Busters (Zombie Rock) İndir gibi seçenekleri araştırıyorlar ve tercih etmek istiyorlar. Fakat bu sonradan düzenlenen oyun dosyaları sandığınız gibi masum oyunlar değildir. Türkiye’deki mobil oyun sevenlerin güvenliklerini sağlamak için kaç yıldır içerikler üretmeye devam ediyoruz. Supercell tarafından geliştirilen Zombi Rock oyununa sonradan gerçek dosyalar alınarak geliştirilmiş Brawl Busters (Zombie Rock) isimli mod aslında hangi amaca hizmet ediyor?. Bu araştırmaları yaparken gerçekten sormanız gereken soruları sizler için cevapladık. Eminiz ki sonuçları okuyunca bize denk geldiğiniz için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yoksa kaderiniz Brawl Busters (Zombie Rock) İndir araştırmaları yapan dünya genelindeki diğer oyunculardan farksız olmayacaktı.

Brawl Busters (Zombie Rock) İndir

Brawl Busters (Zombie Rock) İndir araştırmaları sonucunda APK dosyalarını hem Android telefonlarınız ile hem de Bilgisayar (PC) üzerinden Emülatör cihazlarla oynayabiliyorsunuz. İOS işletim sistemli telefonlar bu tür kopya içerikli oyunları desteklemediği için o cihazlarda böyle oyunlar bulmak oldukça zor. Brawl Busters (Zombie Rock) dosyalarının bu kadar fazla aranmasının sebebi de ülkemizde hem oyunu sevenlerin sayısı hem de bu oyunu sevenlerin Android cihazları daha fazla kullanmasından kaynaklanıyor. Gerçek oyun dosyaları kopyalanarak geliştirilen oyunlar hırsızlıktan farksızdır. Bu yüzden böyle oyunları uygulama mağazalarına yükleyemezler ve hakkında resmi platformlarda reklam yapamazlar. Bundan dolayı da dosyaları çeşitli siteler üzerinden oyunculara sunuyorlar.

Brawl Busters (Zombie Rock) İndir
Brawl Busters (Zombie Rock) İndir

Oyuncular bu oyunları sosyal medya uygulamaları üzerinden görüyor. Dediğimiz gibi Brawl Busters (Zombie Rock) ile ilgili herhangi bir reklam görmeniz imkansızdır. Çünkü oyun legal bir oyun olmadığından dolayı reklam da verilemez. Bu yüzden de oyunun geliştiricileri çeşitli Nulls denilen Mod paylaşım sitelerinden dosyaları paylaşıyorlar. Yurt dışında tutan Brawl Busters (Zombie Rock) İndir seçeneklerinden sonra ülkemizde de bu oyunları yaymaya çalışanlar var. Popüler sosyal medya platformları üzerinden oyun hakkında video ve görseller paylaşılıyor. Bunları gören Zombi Rock oyuncuları da oyunu denemek adına arama motorlarına “Brawl Busters (Zombie Rock) İndir” şeklinde aramalar yapıyorlar. İşte araştırma sonuçlarımızın önemi tam da burada başlıyor. Bu sosyal medya platformlarında sizlerin oyunu görmesi ve indirmesini sağlayacak paylaşımları yapanlar yabancı kaynaklı dolandırıcılardır.

Çünkü siz oyunu indirmek için araştırmalar yaptığınızda bu sahte dosyalara ulaşacaksınız. Sonradan düzenlenen yabancı kaynakların bu dosyalarının içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacak şekilde düzenlenmiştir. 2022 Yılında biraz farklı bir deneyim için Brawl Busters (Zombie Rock) araştırması yaparken sizi nasıl tuzağa düşürdükleri umarım daha iyi anlamışsınızdır. Diğer oyun modları için de yine dolandırıcılar aynı teknikleri uyguluyorlar. Güvenliğiniz için bu tür illegal dosyalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde zarar görmeniz kaçınılmaz bir son olacaktır.

Brawl Busters (Zombie Rock) Nedir?

Brawl Busters (Zombie Rock) İndir özellikle Android kullanıcılarının APK olarak ve iPhone kullanıcılarının da İOS olarak yaptığı araştırmalardır. Oyunu bilgisayar (pc) üzerinden oynamak isteyenler yine oyununun APK dosyalarını indirmek zorundalar. Çünkü günümüzdeki emülatör programları Android işletim sistemli olduğu için APK dosyalarıyla çalışmaktadır. Brawl Busters (Zombie Rock) İndir ilk olarak yurt dışında popüler olmuş bir arama terimidir. Sonradan düzenlenen yen bu mod sayesinde oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz. Günümüzdeki sosyal medya platformlarında çok sık paylaşımları yapılmaya başladı. Bir oyunun gerçek dosyaları düzenlenerek elde edildiği için legal bir oyun değildir. Bu sebepten dolayı uygulama mağazaları üzerinden Brawl Busters (Zombie Rock) oyununu bulup indiremezsiniz. Bu oyunu tasarlayanların sunduğu siteler üzerinden oyunu indirmek mümkündür. Fakat böylede çeşitli zararlı yazılımlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacak.

2022 Yılında çıkan son sürü dosyasını indirmeniz gerekiyor, eski sürümler oyunun çalışmasını engelleyecektir. Güncellemeler otomatik olmadığı için eski dosyaları indirerek yeni sürümede ulaşmanız imkansızdır. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu olduğunu bilen dolandırıcılar bu konuda çalışmalar yapıyorlar. Brawl Busters (Zombie Rock) İndir seçeneklerinin aranacaklarını bildikleri için bu dosyalar üzerinde çalışıyorlar. İlk olarak sosyal medya platformları üzerinden bu oyun hakkında gönderiler ve videolar paylaşılıyor. Bunları izleyenler ilgisini ektiği için oyunu indirmek istiyor ve arama motorlarına “Brawl Busters (Zombie Rock) İndir” gibi aramalar yapıyorlar. İşte sözde oyun dosyaları olarak paylaşılan APK dosyalarının içerisine zararlı yazılımlar yerleştirilmektedir. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu yüzden kesinlikle bu tür illegal dosyalarını indirmenizi önermiyoruz. 2022 yılı boyunca içeriğimiz güncellenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın