Brawl Deli.com – Elmas Hilesi

 Brawl Deli.com – Elmas Hilesi
Okunuyor Brawl Deli.com – Elmas Hilesi

Brawl Deli.com Brawl Stars olarak aranan bağlantıyı sizler için 2022 yılında tüm detaylarıyla inceledik. Genellikle bedava elmas arayan kullanıcıların araştırdığı bağlantıları sizler için inceliyor ve test ederek detaylarını paylaşıyoruz. Günümüzdeki Brawl Stars oyuncuları oyuna para yatırmadan bedava bir şekilde elmas sahibi olmanın yollarını araştırıyorlar. Bu araştırmaları yaparken Brawl Deli.com şeklinde karşılaşılan bağlantıların içerisinde onlara bedava elmas kazandıracak şeylerin olduğu söylenmektedir. Artık hali hazırda binlerce insanın dolandırıldığı İnternet hırsızlıklarına düşmemeniz için bu tip bağlantıları önceden sizler için test ediyoruz.

Brawl Deli.com – Brawl Stars Elmas Hilesi

Brawl Deli.com adresi üzerinden Brawl Stars oyununda bedava elmas kazanmak veya türevi şeyleri yapmak amacıyla araştıranların sayısı oldukça artmaya başladı. Daha önce de yaptığımız araştırmalarımızda olduğu gibi güvenliğinizi sağlamak maksadıyla bu bağlantıları da inceledik. Günümüzde insanları dolandırmak için farklı yöntemler uygulanıyor. Brawl Stars oynayan oyuncuların bedava elmas kazanma ümidiyle girdikleri bu bağlantılarda paralarını çaldırdıklarını görüyoruz. Brawl Deli.com şeklinde kısaltılan bağlantılar sizleri aracı farklı bir siteye yönlendirmektedir. Uzantıyı kabul ettiğinizde arama motorunuza eklenecek, böylelikle bu bağlantıyı oluşturan kişi sizin üzerinizden para kazanacak.

https //aylink.co/qtsx - Brawl Stars
Brawl Deli.com – Brawl Stars

yani siz bir şeyler kazanmayı düşünürken aslında bunu sunanlar sizin üstünüzden bir şeyler kazanıyorlar. Supercell tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyununda herhangi bir hile çalışmamaktadır. Bedava elmas hilesi gibi bir şeyin olmadığı oyunda bir site üzerinden veya dosya indirerek böyle bir şey gerçekleştiremezsiniz. Yalnızca bedava promosyon kodları şeklinde elmasları kazanma şansınız bulunmaktadır. Aksi halde Brawl Deli.com şeklinde paylaşılan dosyalardan bir beklentiniz olmasın. Günümüzde binlerce oyuncu bu yalana inanarak dolandırılıyor. Paylaşılan dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar size zarar verebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın