Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu (2022)

 Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu (2022)
Okunuyor Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu (2022)

Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu oyuna giriş yapmanıza yüklenme ekranında takılarak sorun çıkartıyor. Genellikle yeni güncellemelerin ardından görülen bu hatayı sizler için 2022 yılına özel çözümlerle nasıl atlatabileceğinizi anlattık. Tek yapmanız gereken aşağıda anlatılan çözüm yöntemlerini uygulayarak sorunu tamamen ortadan kaldırmak. Daha sonrasında oyuna giriş yapmaya çalıştığınızda herhangi bir problem olmadan giriş sağlayabileceksiniz.

Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu ile karşılaşan oyuncular için bunu nasıl çözebileceklerini anlatıyoruz. Yükleme ekranında oyunu takılanlar ve bir türlü oyuna giremeyenler bu yöntemlerle sorunu çözebilecekler. Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en sevilen ve en çok oynana mobil aksiyon oyunu şu sıralar bazı sorunlarla gündemde. Ülkemizde çok fazla oynayanı olan böylesine bir oyunda yaşanan problemler de oldukça gündem olmayı başarıyor. Oyuna girebilmek için tıkladığınızda ilk başta bir yükleme ekranı ile karşılaşıyorsunuz. İşte bu yükleme ekranında %0 dan %100 olana kadar geçen süre oldukça hızlı. Fakat şimdilerde %92 de kalma sorunu Brawl Stars oyuncularının yaşadıkları bir problem haline geldi.

Brawl Stars 92 de Kalma Sorunu Neden Oluyor?

Brawl Stars oyuncuları oyuna veya maça girecekleri sırada yükleme ekranındaki dolma oranı 92 de kalma sorunu çok sık karşılaşılmaya başlandı. Canınız sıkıldığında ve oyundaki hedeflerinizi yerine getirmek için girmek istediğinizde böyle bir hatanın meydana gelmesi çok can sıkıcı bir durum. Aynı zamanda Brawl Stars gibi popüler oyunlarda görülen bu tarz ciddi sorunlar normalde resmi sitelerinde yer bulmaktadır. Fakat son günlerde görülmeye başlanan 92 de kalma sorunu herhangi bir resmi İnternet sitesinde paylaşılmamış. Bu durumda böyle bir sorun yaşayan oyuncular resmi çözüm yöntemleri bulamıyorlar. Konuyla ilgili Supercell teknik destek ekibine bir mail gönderdik, geri dönüş sağlandığı zaman bu durumu da sizlerle paylaşacağız. Fakat şuanda %92 de takılması ve ilerlemesinin sebeplerini araştırdık. Bir çözüm yöntemi üretmeden önce sorunun kaynağını tespit etmemiz gerekiyor.

Sorun resmi olarak henüz duyurulmadığı için basit sebeplerden görüldüğü düşünülmektedir. Aynı zamanda genel oyuncu kitlesinin yaşamadığı bir sorun olduğundan dolayı da resmi bir duyuru yapılmamış. Fakat ona rağmen binlerce oyuncunun Brawl Stars %92 de kalıyor sorununu yaşadığını biliyoruz. Sizler için aşağıda farklı çözüm yöntemleri ürettik. Eğer hala problem çözülmediyse ve oyuna giriş yapamıyorsanız bize bildirebilirsiniz.

Brawl Stars 92 de Kalma Sorunu
Brawl Stars 92 de Kalma Sorunu

Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu Çözümü

Brawl Stars %92 de Kalma Sorunu Çözümü olarak verilen tüm maddeler farklı çözüm yöntemleridir. Bu sorunla karşılaşan oyuncuların cihazları üzerinden deneme ve yanılma yöntemleriyle çözümler bulduk. Her çözüm yöntemi her oyuncuda işe yaramayabilir. Bu yüzden aşağıdakiler sorununuzu çözmediyse ve hala %92 de kalıyorsa bize bildirmeniz oldukça önemli. Bu sayede sizler için farklı çözüm yöntemleri bulabiliriz.

  • Oyunu Güncelleyin

Uygulama mağazasına girin ve Brawl Stars oyununu seçin. Eğer bir güncelleme geldiyse orada “Güncelle” butonu çıkacaktır. Bazen oyuna gelen güncellemeler otomatik olamayabiliyor. Bu durumlarda oyun doğru çalışamadığı için bu tarz sorunlar görülmektedir.

  • Ön Belleği Temizleyin

Bazen oyun dosyalarında çeşitli hatalar olabiliyor. Oyunun ön belleğini temizleyin ve tekrar giriş yapmayı deneyin.

  • Cihazınızı Yeniden Başlatın

Telefonunuz açılırken arka plan uygulamalarında bazı sorunla olabilir. Günümüz oyunları arka plan uygulamalarıyla uyumlu çalıştığı için onlarda görülebilecek bazı hatalar oyunda da hata almanızı sağlayabilir. Cihazınızı yeniden başlatın ve giriş yapmayı deneyin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın