Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021)

 Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021)
Okunuyor Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021)

Brawl Stars oyuncularının 2021 yılında işlerine yarayacak 100.000 Elmas Hilesi hakkında araştırmalar yaptık. Güvenliğiniz için muhakkak bu yazımızı okuyun. Günümüzde İnternet dolandırıcılığının kol gezdiği sitelerin oyunculara nasıl tuzaklar kurduklarını gün yüzüne çıkartıyoruz. Brawl Stars günümüzün en popüler mobil oyunlarının başında gelmektedir. SuperCell geliştirdiği bu oyunla dünya genelinde milyonlarca oyuncuyu bir araya getirmeyi başardı.

Uygulama mağazalarında Aksiyon kategorisindeki en sevilen oyunların başında gelen Brawl Stars oyununda elmas hilesi gibi illegal işlere kalkışan çok oyuncu bulunuyor. Özellikle İnstagram, TikTok ve YouTube gibi platformlar üzerinden 100.000 Elmas Hilesi adı altında videolar paylaşılmaktadır. Bu videoları izleyen oyuncularda hilenin nasıl yapıldığını merak edip kendileri de yapmaya çalışıyorlar. Oyuncuların bizden çok istedikleri bu konuyu bizde detaylıca araştırdık.

Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi – 2021

Gün geçmiyor ki yeni bir dolandırıcılık yöntemiyle karşılaşmayalım. Şimdide mobil oyun sektörünü tehlikeye sokan dolandırıcılar türemeye başladı. Özellikle Brawl Stars gibi ülkemizde popüler olan oyunlar üzerinden oyuncuları kandırarak haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar. 2021 yılında bu konuda yüzlerce site ve sayfa açılmış durumda. Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi isimlerini verdikleri tezgahlarla bilgisiz insanları dolandırmaya yönelik hain planlar sergiliyorlar.

Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi - 2021
Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi – 2021

Özellikle yabancı kaynaklı sitelerin bu işi yaptığını tespit ettik. Ülkemizdeki oyuncuları tehlikeye sokan bu yalanlardan uzak durmanız gerekiyor. İnternette izlediğiniz videolarda gördüğünüz elmas ile ilgili hileler tamamen yalandır. Brawl Stars oyununda böyle bir hile bulunmamaktadır. Bu videoların amacı tamamen oyuncuları kandırmak ve kandırılan oyuncuları dolandırmak.

Brawl Stars 100,000 Elmas Hilesi adını verdikleri sahte videolar hazırlanıyor. Sonrasında bu sahte videolar aracılığıyla zararlı yazılımları paylaştıkları bağlantılara link veriliyor. Videoları izleyen oyuncular Brawl Stars oyununda Elmas hilesi yapabileceğini sanarak bu bağlantılara tıklıyor. Genellikle İnternet sitesi üzerinden oyunculara APK dosyaları indirtilmektedir.

Bu dosyaların içerisinde bulunan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Kesinlikle bu tür illegal dosyalara güvenmeyin ve indirmeyin. Aksi halde telafisi olmayacak zararlar görebilirsiniz. 2021 yılı boyunca 100.000 Elmas Hilesi adını verdikleri Brawl Stars dolandırıcılığını incelemeye ve araştırmaya devam edeceğiz.

Dolandırıcıların Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi Adını Verdikleri Sistem Nasıl İşliyor?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi dolandırıcıların uydurması olan Brawl Stars Yüz Bin Elmas Hilesi için bir düzen oluşturmuşlar. Bu düzenin nasıl oluştuğunu sırasıyla sizlere anlatacağız. Hilelerin isimleri değişebilir fakat mantıkları sürekli olarak aynıdır. Buradan öğreneceğiniz bilgileri diğer dolandırıcılar içinde kullanarak güvenliğinizi her daim sağlayabilirsiniz.

İlk olarak Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi adını verdikleri bir İnternet sitesi ve sayfası oluşturuyorlar. Bu sitenin içerisini sahte bilgiler ve hazırladıkları zararlı apk dosyasını yerleştiriyorlar. Amaçları siteye giren kullanıcıları dolandırmaya çalışacakları sistemi oluşturmak.

Daha sonrasında çeşitli popüler sosyal medya hesaplarında gönderiler paylaşıyorlar. Buradaki amaçları Videolar, Fotoğraflar ve Yazılarla Brawl Stars oyuncuları kandırmak, onlara hilenin çalıştığını inandırmaya çalışıyorlar.

Bunlara inanan oyuncular da dolandırıcıların hazırladıkları sitelere girerek oradan zararlı yazılımları cihazlarına indiriyor. Cihaza inen dosyadaki virüsler aktif olarak arka planda çalışmaya başlıyor. Dosyayı cihazınızın dan silseniz dahi arka planda virüs çalışmaya devam edecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın