Brawl Stars 28.171 APK İndir (İnceleme)

 Brawl Stars 28.171 APK İndir (İnceleme)
Okunuyor Brawl Stars 28.171 APK İndir (İnceleme)

Brawl Stars 28.171 APK dosyasını İndir ile cihazlara hileli veya hilesiz olarak yüklemek isteyenler için inceledik. Oyunun yeni versiyonu hakkında detaylar. Supercell tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu bu güne kadar 200 milyondan fazla indirildi. Başarılı çevrim içi oyunun kendine has karakterleri ve oynanışı ile oldukça ses getirmeyi başarmıştı. Yarattıkları evrene oyuncuların kendilerini kaptırması mobil platformlardaki çevrim içi oyunların’da Bilgisayar ve Konsol oyunları kadar gelişebileceğini gösterdi.

Brawl Stars, mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın. Oyuna gelen 28.171 versiyon güncellemesiyle birlikte yeni özelliklerle eklendi ve oyun için bazı düzenlemeler yapıldı. Oyunu cihazlarına uygulama mağazası üzerinden indirmeyen Android cihazı kullanıcılarının sayısı oldukça fazla. Bundan dolayı, Brawl Stars 28.171 APK şeklinde indir yapabilecekleri içerikleri arıyorlar. Bizde ülkemizdeki mobil oyun sevenler için bu konuda bir inceleme yapmak istedik.

Brawl Stars 28.171 APK

Brawl Stars 28.171 APK ile oyuna yeni eklenen özellikleri ve yapılan değişiklikleri aşağıda anlatıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz. Gelişecek yeni güncellemeleri’de aktarmaya devam edeceğiz.

Brawl Stars 28.171 APK ile gelen güncelleme notları:

  • Süper Şehir isimli yeni bir çevre eklendi,
  • Süper Şehir isimli yeni bir oyun modu eklendi,
  • Yeni Kaplamalar Eklendi,
  • Yeni Haritalar Eklendi,
  • Pimler artık oyun içinde kullanılabilir,
  • Yeni Araçlar Eklendi,
Brawl Stars 28.171 APK
Brawl Stars 28.171 APK

Yukarıda verilen 28.171 versiyon güncellemesi ile ilgili notlar sınırlı olarak yazılmıştır. Çok daha fazlasını oyunda göreceksiniz.

Brawl Stars 28.171 APK İndir

Brawl Stars 28.171 APK İndir oyunun en güncel versiyonunu cihazlarına yüklemek isteyen oyuncuların tercihi. Eski versiyonunu kullanan oyuncular yapılan güncelleme sonrasında oyuna giriş yapamazlar. Muhakkak yeni yapılan güncellemelere ait APK dosyalarını güncellemeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki buton ile Brawl Stars resmi kaynaklarından oyununuzu güncelleme şansınız bulunuyor. Sormak istediğiniz soruları ve yeni güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Nulls Brawl Stars APK İndir 2020

Nulls Brawl Stars APK İndir ile 2020 yılında son sürümü Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Oyunu sorunsuz ve hatasız şekilde oynayabilmenizi sağlıyoruz. Nulls Brawl Stars Oyununda her karakterin ücretsiz olarak sunulması ve gelişimin çok daha kolay olduğu eğlenceli bir resmi olmayan sunucu.

Google Play Store gibi resmi uygulama mağazalarına yüklenemeyeceği için oyunu oynayabilmek için APK sürümlerini yüklemeniz gerekiyor. Aynı zamanda gelen güncellemeler otomatik gerçekleşmediği için’de sizlere sürekli 2020 yılına ait son sürüm adreslerini veriyor olacağız.

Sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Oyuncuların merak ettikleri soruları bu başlık altında cevaplamaya çalıştık.

Brawl Stars Surge APK İndir

Brawl Stars Surge APK İndir ile bu yeni karakteri, özel modu oynamak isteyenler için yükleme bağlantısını paylaşıyoruz. Daha oyuna gelmeden deneyebilirsiniz. Oyuna eklenecek olan karakterlerin görselleri ve yetenekleri hakkında bilgiler paylaşılıyor. Brawl Stars mod geliştiricileri’de henüz oyuna eklenmeyen bu karakterleri kendilerinin geliştirdiği modlara ekliyorlar. Brawl Stars Surge APK sayesinde oyuna eklenecek olan yeni karakteri deneyebilirsiniz.

Bu tür dosyalar kesinlikle ban riski taşımaz fakat oyun dosyalarında düzenlemeler yapıldığı için güvenilir olup olmadıkları tartışılır. Bundan dolayı sizlere verilen APK dosyalarını incelemenizi istiyoruz. 2020 yılında incelediğimiz dosyalar’da bulduğumuz riskleri sizlere anlatmıştık. Brawl Stars Surge mod apk dosyasını’da sizler için inceledik. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Brawl Stars Çin Versiyonu İndir (2020)

Brawl Stars Çin Versiyonu İndir ile güncel sürümü 2020 yılında yükleyebilirsiniz. APK ile Android ve İOS işletim sistemlerine bedava olarak yükleyebilirsiniz. Milyonlarca oyuncusu bulunan mobil platformun en popüler oyunlarının başında geliyor. Brawl Stars Çin sürümü indir ile oyuna ait bam başka bir versiyona erişim sağlayabilirsiniz.

Oyunun geliştiricisi Supercell daha önce Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach gibi oyunlar tüm oyuncuların beğenisini üzerinde toplamıştı. Oyundaki karakterler, kostümler ve oyun modları gibi değişikler oyuncuların oldukça ilgisini çekiyor. Aynı zamanda alışılmışın dışında oyuncu performanslarını’da Çin versiyonununda görebilirsiniz.

Brawl Stars 28.171 APK haricinde ilginizi çekebilecek diğer tüm yardımcı içerikleri yukarıda göreceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın