e
sv

Brawl Stars 7. Sezon Ne Zaman Gelecek?

1557 Okunma — 09 Haziran 2021 13:49
Brawl Stars 7. Sezon Ne Zaman Gelecek?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars 7. Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusu 2021 yılında oyuncuların en merak ettikleri arasında yer almaktadır. Sizler için, ülkemizde milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars oyunun 7 sezonun geleceği resmi tarihi açıkladık. Aynı zamanda yeni sezonla birlikte oyuna eklenecek tüm yeni özellikleri, karakterleri ve yapılacak etkinlikleri de anlatacağız. Henüz hala daha tamamlanmamış bir güncellemeden sızdırılan bilgilerle Brawl Stars 7. sezonunun ipuçlarını şimdiden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kesinleşmiş bir tarih açıklandığı için artık yeni sezon ne zaman gelecek? sorularını da doğru bir şekilde cevaplayabileceğiz.

Brawl Stars 7 Sezon Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars 7 Sezon hakkında henüz Supercell tarafından resmi bir tarih belirlenmemiş durumda. Fakat sızdırılan bilgiler arasında bu yeni sezonun hangi güncellemeyle ve ne zaman geleceği de söyleniyor. Bu iddialardan yola çıkarak dünyanın en popüler aksiyon oyunu ne zaman yeni sezona geçeceği bilgisini vereceğiz. Unutmamanız gerek nokta tüm bunların sızdırılan bilgilerce edinildiğidir. Resmi bir açıklama olmaması tam tarihi göstermediğini işaret eder. Konuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Brawl Stars 7 Sezon Ne Zaman Gelecek? sorusunu şuanda cevaplamamızı sağlayan bilgiler arasında bu sorunun cevabının da olması yatıyor. Yeni gelecek güncellemenin ardından 24 Haziran 2021 tarihinde 7. sezona geçilecek. Krona virüsü tedbirlerince olabilecek gelişmelerden dolayı yeni sezon tarihi ertelenebilir, bu erteleme sebebi geliştiricilerin tam verimli çalışamamasından kaynaklanacaktır. Fakat herhangi bir kopukluk olmadığı sürece belirlenen tarihlerde yeni sezon başlayacak.

Brawl Stars 7 Sezon Ne Zaman Gelecek?
Brawl Stars 7 Sezon Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars 7. Sezon da Ne Olacak?

Brawl Stars 7. sezonu ile birlikte tüm oyunları bam başka deneyimler bekliyor olacak. Yeni karakterler, kostümler, etkinlikler ve hediyelerle dolu dolu bir sezon geçireceksiniz. Aynı zamanda yeni etkinliklerle gelecek olan oyun modları da mini eğlencelerinizi kuvvetlendirecek.

Brawl Stars 7. Sezon Sızdırıldı

Brawl Stars 7 Sezon Sızdırıldı haberlerini oyuncular arasında veya sosyal medya paylaşımları ile duymuşsunuzdur. Bu tür popüler ve büyük oyunlarda, gelecek olan önemli güncellemeleri daha oyunculara duyurmadan sızdırılma vakaları çok sık karşılaşılıyor. Genellikle şirket içerisindeki çalışanlar, çalışan yakınları veya şirkete düşman olanlarca, küçük fakat oyuncular için büyük önem arz eden gelişmelerin sızdırılmasını içermektedir. Brawl Stars 7. Sezon ile birlikte oyunda neler olacağını artık az, çok kestirebiliyoruz. Sızdırılan bilgiler aslında yeni sezonda bizleri ne kadar büyük sürprizlerin ve yepyeni maceraların beklediğini göstermektedir. Brawl Stars 7 Sezon Ne Zaman Gelecek? gibi merak ettiğiniz sorularınızı aşağıda cevapladık. Farklı sorularınız varsa onları da bize bildirebilirsiniz.

Brawl Stars 7 Sezon Karakteri (Yeni Karakter)

Brawl Stars 7 Sezon Karakteri olarak bir karakterle ilgili bilgiler paylaşılmış durumda. Sızdırılan bilgiler arasında yer alan bu yeni karakter, 7. sezonla birlikte oyuna eklenecektir. Savaşçı bir karakter ekleneceği yönündeki bu yeni sızdırılan bilgilerde aynı zamanda karakterin çok güçlü olacağı yönünde ekstra bilgiler de eklenmiş. Yakın dövüş ustası olmasına rağmen sihirli vuruşlara sahip bu karakteri belki de büyücü dahi sanabilirsiniz. Can değerinin orta ve saldırılarının kuvvetli olması oyundaki en güçlü ve en iyi karakterler arasına girmesini sağlayacak. Brawl Stars evrenine 7. sezon ile birlikte eklenmesine rağmen, yeni karakter hemen ayak uydurabilecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Brawl Stars 7. Sezon Ne Zaman Gelecek?