Brawl Stars % 92 de Kalıyor Açılmıyor

 Brawl Stars % 92 de Kalıyor Açılmıyor
Okunuyor Brawl Stars % 92 de Kalıyor Açılmıyor

Brawl Stars oyununa giriş yapmaya çalışırken % 92 de kalıyor ve açılmıyor gibi problemler çok görülmeye başlandı. 2021 yılında bu tip sorunları nasıl çözeceğinizle ilgili işinize yarayacak bilgileri derledik. Son güncelleme sonrasında hemen hemen her oyuncu Brawl Stars 92 de kalıyor şikayetlerinde bulunmaya başladılar. Her ne kadar oyunun açılmıyor tarzındaki problemlerle ilgili bilgiler yer alsa da görünen bu hataya karşılık bir çözüm bulunamıyordu. Bizde sizler için deneme ve yanılma yöntemleriyle bazı çözümler bulduk. Aşağıda anlattıklarımızı uygulayarak sorundan kurtulabileceksiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa veya çözümü uygulayamadıysanız bize yorum olarak bildirin. Sizler için %92 hatasına ait bir video hazırlayacağız.

Brawl Stars % 92 de Kalıyor

Brawl Stars dünyanın en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelmektedir. Supercell yarattığı bu evreni genişletmeyi ve genişleyen evrenini de milyonlarca oyuncuyla buluşturmayı başardı. Genellikle bu tür çevrim içi oyunlara büyük güncellemeler geldiği zaman çeşitli hataların da görülme durumu normal karşılanıyor. Fakat Brawl Stars açılırken %92 de kalıyor şikayetleri bu hatanın sıradan olmadığını gösterdi. Konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmaması olayın büyütülmeyecek bir durum olduğunu gösteriyor. Fakat yine de hala 92 de kalıyor problemleriyle karşılaşan oyuncuların sayısı çok fazla.

Brawl Stars % 92 de Kalıyor
Brawl Stars % 92 de Kalıyor

Öncelikle oyunu silip tekrar yükleseniz dahi bu hata devam edecektir. Bunun için öncelikle oyunu oynayan diğer arkadaşlarınıza oyuna giriş yapıp, yapamadıklarını sorun. Bu hata ilk meydana geldiğinde her oyuncu bununla karşılaşıp oyuna giremiyorlardı. Bu durumda oyun bakımda olmasına rağmen bakım uyarısının çıkmamasından kaynaklanmıştı. Yani aslında oyuna giriş yapamamanız normal bir durum. Fakat daha sonra Brawl Stars 92 de kalıyor ve açılmıyor gibi şikayetler devam etmeye başladı. Oysaki milyonlarca oyuncu oyuna giriş yapabilmiş bir kısmı da bu hatalarla karşılaşıp giriş sağlayamıyorlardı. Bu durumda sunuculardan kaynaklandığını düşünecektik fakat resmi açıklamaların gelmemesi bu düşüncemizin de önüne geçti.

Brawl Stars 92 de Kalıyor ve Açılmıyor Çözümü

Brawl Stars 92 de Kalıyor ve Açılmıyor gibi şikayetlerinizi giderebilecek çözüm yöntemlerini aşağıda anlattık. Eğer hala yaşadığınız problem devam ediyorsa bize bildirin. Sizler için 2021 yılı boyunca güncel çözümler aramaya devam edeceğiz.

Telefon ayarlarınızdan uygulamalara giriş yapın. Oradan Brawl Stars oyununa ait verileri silin. Bu işlem sonrasında Brawl Stars hesabınızdan çıkış yapılmış olacak. Sonrasında tekrar oyuna giriş yapın ve kendi hesabınızı açın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın