Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Bedava Al

 Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Bedava Al
Okunuyor Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Bedava Al

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü almak isteyenler için bedava bir şekilde nasıl alabileceğinizi anlatıyoruz. 2021 yılında parasız olarak kostümleri alın. Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında yer alan Brawl Stars oyununa hala ilgi çok yüksek. Aksiyon kategorisinde Supercell tarafından geliştirilen Brawl Stars içerisindeki Akıncı Bo karakterine yeni getirilen kostümü alabilmek isteyen çok fazla oyuncu var.

2021 yılı boyunca çıkacak yeni karakterler ve yeni kostümleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yılbaşı sonrası gelen güncelleme sonrasında Akıncı Bo Kostümü satışa sunuldu ve aynı zamanda çeşitli etkinlikler içerisinde ödül olarak dağıtılmaya başladı. Bizim düzenleyeceğimiz çekilişler doğrultusunda Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü kazananlara bedava olarak dağıtılacaktır.

Nulls Brawl Amber Mod APK İndir Link (2021)

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü kazanabilmeniz için sizden istediklerimizi yerine getirmeniz gerekiyor. Aşağıda maddeler halinde her şeyi anlatıyoruz. Eksik ve hatalı yapmanız halinde ödüller teslim edilmeyecektir. Aynı zaman da Brawl Stars Akıncı Bo için hazırladığımız rehbere de aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü
Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü
  • Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü için;
  • Yazıyı Paylaş
  • Yazıya Yorum Yap (Mail ve Adı Doğru Girin)

Yazıyı Paylaştığınız kontrol edilecektir, paylaşmadığınız tespit edilirse ödüllerden yararlanamazsınız. Aynı zamanda çekilişe katılabilmek için Yorum Yap kuralını gerçekleştirirken Mail adresinizi ve adınızı doğru girin. Ödülleriniz girdiğiniz mail adresinden sizlere ulaşılarak gönderilecektir. Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü için içeriği güncel tutmaya devam edeceğiz.

Brawl Stars Akıncı Bo

Brawl Stars Akıncı Bo, 3000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Ortak Kavgacıdır . Oldukça yüksek sağlığı, orta derecede yüksek hasarı ve harika faydası var. Uzun menzilde orta derecede hasar veren patlayıcı oklar atarak saldırır. Süper yeteneği, bir düşman üzerine bastığında patlayan bir alana görünmez tuzaklar kurar. 

Brawl Stars Akıncı Bo
Brawl Stars Akıncı Bo

Brawl Stars Akıncı Bo, İlk Gadget’ı Süper Totem, yakındaki müttefiklerin Süperlerini yavaşça yükleyen bir totem yerleştirir. Brawl Stars Akıncı Bo, İkinci Gadget’ı Tripwire, mayınlarını bir düşmanın onları tetiklemesine gerek kalmadan elle patlatmasını sağlar. Brawl Stars Akıncı Bo, İlk Yıldız Gücü Circling Eagle, görüş alanını çalılıklara doğru genişletti. İkinci Yıldız Gücü, Snare a Bear, mayınlarının geri tepme yerine anlık olarak düşmanları sersemletmesine neden olur.

  • Nadirlik: Yaygın
  • Sınıf: Dövüşçü
  • Hareket hızı: 720 (Normal)
  • Gadget ücretleri: 3
  • Seslendirme sanatçısı: Brian Stivale

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Resmi

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Resmi için karakterin tam görüldüğü en iyi resmi sizlerle paylaşıyoruz. 2021 yılı boyunca yeni resimleri de paylaşmaya devam edeceğiz.

Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Resmi
Brawl Stars Akıncı Bo Kostümü Resmi


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın