Brawl Stars APK İndir (37.238) Son Sürüm Güncelle

 Brawl Stars APK İndir (37.238) Son Sürüm Güncelle
Okunuyor Brawl Stars APK İndir (37.238) Son Sürüm Güncelle

Brawl Stars APK İndir sayesinde oyunun son sürüm 37.238 dosyalarını cihazlarınıza dilediğiniz gibi yükleyebilirsiniz. Yeni eklenen ASH isimli karakteri ve tüm güncellemeleri bu son sürüm oyunda yaşama deneyimini hemen yakalamaya başlayın. Brawl Stars APK İndir ile 37.238 olan son sürüm dosyalarına oyunu güncellemek isteyenler için dosya paylaşılmıştır. Bu sayede yeni ASH karakterini ve daha bir çok yenili 8. sezonla birlikte oynamak isteyenler muhakkak indirmeleri gerekiyor. Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en popüler mobil aksiyon oyunlarının başında gelen Brawl Stars oyununa yepyeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemeyle birlikte 37.238 sürümüne geçtiği için oyunu uygulama mağazaları haricinde indiren cihaz kullanıcıları güncelle seçeneklerini kendileri yapmaları gerekiyor. Normalde Android işletim sistemine sahip akıllı telefon sahipleri Brawl Stars oynarken gelen güncellemeleri otomatik yapabilmektedir. Fakat uygulama mağazasında sorunlar yaşayanlar veya çeşitli sebeplerden dolayı farklı mağazalardan indirenler 37.222 güncellemesini otomatik yapamıyorlar. Bu yüzden manuel yapılabilen güncellemelerde oyunun son sürüm dosyalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Aşağıda sizlere sunduğumuz Brawl Stars 37.238 APK İndir seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yeni güncellemeyle ilgili bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Güncelleme boyunca sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Brawl Stars 37.238 APK İndir

Brawl Stars 37.238 son sürüm dosyalarını indirmeniz halinde oyunun en güncel halini oynayabilirsiniz. Aksi halde eski sürüm dosyaları oyunu çalıştırmayacaktır. Genellikle Android cihaz kullanıcıları oyunu uygulama mağazalarından indiriyorlar. Eğer siz de uygulama mağazası üzerinden indirdiyseniz oradan güncelleme yapabilirsiniz. Google PLay Store mağazasına girin ve arama yerine “Brawl Stars” yazın. Ardından çıkan oyuna tıklayın ve oradaki güncelle butonuna basın. Brawl Stars APK İndir 37.238 yazımızın amacı oyunu uygulama mağazası haricinde resmi dosya olarak yükleyenleri kapsamaktadır. Bu kullanıcılar güncellemeleri manuel bir şekilde yapacağından dolayı onlara son sürüm dosyalarını nasıl indirebileceklerini açıklıyoruz.

Brawl Stars Ash Mod APK İndir (2021)
Brawl Stars APK İndir (37.238) Son Sürüm Güncelle
  • Nulls Brawl Stars APK İndir (37.238) ASH Modu

Yeni gelen ASH Karakteri ve bir çok kostüm haricinde 8. sezondaki etkinlikler ve rekabet sistemi sizi oyuna daha çok bağlayacak. Tabi ki tüm bunları deneyimleyebilmek için oyunu son sürüm güncellemesini yapmanız gerekiyor. Yukarıdaki bağlantı sizi resmi dosyalara yönlendirir. Yabancı kaynaklar 37.238 güncellemesini görünce ülkemizde oyuna olan yoğun ilgiyi bildikleri için bu tür dosyalarla ilgili siteler oluşturuyorlar. Arama sonuçlarında karşınıza çıkabilecek Brawl Stars 37.238 APK İndir seçeneklerindeki son sürüm dosyalarının içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu yüzden kesinlikle resmi oyun dosyalarını cihazlarınıza yüklemenizi öneriyoruz.

Brawl Stars APK İndir 37.238 Son Sürüm Güncellemesi

Brawl Stars 37.238 Son Sürüm APK İndir seçeneklerindeki güncelleme detayları aşağıda yer almaktadır. Bu güncellemeyle birlikte oyuna eklenen ASH karakteri haricinde 8. sezonla birlikte sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Sormak istediğiniz her türlü soru cevaplanacaktır. Aşağıdan son sürümle ilgili merak ettiğiniz sorularınızı bizlere sorabilirsiniz. Aynı zamanda 2021 yılı boyunca Brawl Stars APK seçenekleri 37.238 dosyalarıyla güncellenerek düzenlenmeye devam edilecek.

YENİLİKLER:

BRAWL PASS: BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ …
– Yeni kromatik savaşçı: Ash
– 70 içerik kademesi!
– Özel kostümler ve rozetler!

YENİ OYUN MODU: HESAPLAŞMA+
– 8. sezonda geliyor.
– Yok edilen rakip sayısı kazanılan kupa sayısını etkiliyor!
– Yalnızca solo oynanıyor.

DİĞER YENİLİKLER
– Harika yeni kostümler!
– Oyunda çeşitli iyileştirmeler
– Dengeleme değişiklikleri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın