Brawl Stars Big Shots Ödülleri

Brawl Stars Big Shots Ödülleri

Brawl Stars Big Shots Ödülleri hakkında 2020 – 2021 yıllarındaki tüm turnuvalar ve ödüller hakkında bilgileri açıklıyoruz. Sizde ödülleri kazanabilirsiniz. Brawl Stars İçerik Oluşturucu Ödülleri alabilmeniz için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. Aynı zamanda konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını da burada bulacaksınız.

Brawl Stars İçerik Oluşturucu (Big Shots) Ödülleri

Brawl Stars İçerik Oluşturucu yani Big Shots adı altında düzenlenen etkinlikler ile oyunculara çok büyük ödüller dağıtılıyor. Sizde bu etkinliklere katılım sağlayarak ödüllerden yararlanabilirsiniz. 2020 – 2021 yılları içerisinde Brawl Stars Big Shots Ödülleri hakkındaki güncel bilgileri aşağıda listeliyoruz.

Brawl Stars İçerik Oluşturucu (Big Shots) Ödülleri
Brawl Stars İçerik Oluşturucu (Big Shots) Ödülleri

Yukarıda sizlere Brawl Stars Big Shots Ödülleri kazanabilmeniz için etkinlikleri bulabileceğiniz bir bağlantı bıraktık. Orada neler yapabileceğiniz hakkında bilginiz yoksa aşağıdan öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz soruları da yorum olarak yazmanızı bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Kn3Ms1ygsSk&feature=youtu.be
Brawl Stars Big Shots Ödülleri

Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nedir?

Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nasıl Alınır?
Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nasıl Alınır?

Brawl Stars Big Shots Ödülleri, İçerik Oluşturucuların katılabildiği etkinliklerin kazananlarına verilen değişken ödüllerden oluşmaktadır. Önemli günler ve zamanlarda etkinlik olarak oyuna getirilen Brawl Stars Big Shots’a katılım sağlayarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

En son “29 EKİM ZAFER YARİSİ” etkinliği oyunda düzenlenmişti. Buraya katılım sağlayan ve başarılı olan 1000 oyuncuya ödülleri dağıtılmıştı. Sizde bu oyuncuların arasında yer alabilmek istiyorsanız Brawl Stars Big Shots Ödülleri için etkinliklerde aktif rol oynayın.

Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nasıl Alınır?

Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nasıl Alınır?
Brawl Stars Big Shots Ödülleri Nasıl Alınır?

Brawl Stars Big Shots Ödülleri için etkinliklerde başarı sağladıysanız ödüller oyuna kayıt olduğunuz güncel e posta adresinize gönderilecektir. Veya direk hesabınıza geçilecektir. Bunun için Brawl Stars oyununun resmi İnternet sitesi üzerinden Big Shots etkinliklerinin olduğu bölümü inceleyebilirsiniz.

Brawl Stars Big Shots Etkinlikleri

Brawl Stars Big Shots Etkinlikleri olarak daha düzenlenen tüm organizasyonları sizlere sunuyoruz. Tüm bu etkinlikler kapsamında oyunculara ödülleri dağıtılmıştı. Yeni düzenlenecek olan Brawl Stars Big Shots etkinliklerine katılarak ödülleri kazanabilirsiniz.

Brawl Stars Big Shots Etkinlikleri
Brawl Stars Big Shots Etkinlikleri

Brawl Stars Big Shots, içerik oluşturucuların ve oyuncuların (sizin gibi!) Oyun zorluklarına katılabileceği yerdir. Aşağıdaki olaylara göz atın!

Brawl Stars Big Shots Nedir?

Brawl Stars Big Shots: 29 EKİM ZAFER YARİSİ

16:00 – 17:00 saatleri arasında toplam 1 saat boyunca zaferleri topla, herkesi geç ve ödülünü kazan! Istedigin modda gir, 1 saat boyunca diledigin kadar oyna ve yarisa ortak ol. Unutmayın 45 zaferi gecen ilk 1000 kisi ödül kazanacak! Ilk 1000’e giren oyuncularin odullerini adina Supercell, bu oyuncularin Supercell ID’lerini ve eposta adreslerini, turnuvayi organize eden Publishme’yle sadece odul dagitiminda kullanilmak uzere paylasabilir.

Brawl Stars Big Shots: ZAFER YARISI

Zaferlerinle odule ulasma zamani! Hemen kaydini ol, 15:00 – 16:00 saatleri arasinda en fazla galibiyeti topla ve kazan! Istedigin modda gir, bir saat boyunca diledigin kadar oyna ve yarisa ortak ol! Unutma bir saat icerisinde 24 Galibiyet ve ustunu alan ilk 1300 kisi 50 TL odule ulasacak. Ilk 1300’e giren oyuncularin odullerini adina Supercell, bu oyuncularin Supercell ID’lerini ve eposta adreslerini, turnuvayi organize eden Yayınlama’yle sadece odul dagitiminde kullanilmak uzere paylasabilir.

Brawl Stars Big Shots: EN UZUN KUPA YARIŞI

Yilin en uzun gununde en uzun kupa yarisina gir! 14:00 – 17:00 saatleri arasında toplam 3 saat boyunca en fazla kupa kazanma yarısı baslıyor! Istedigin modda gir, uc saat boyunca diledigin kadar oyna ve yarisa ortak ol. Unutmayın ilk 500’e giren herkes ödül kazanacak! Ilk 500’e giren oyuncularin odullerini ulastirabilmek adina Supercell, bu oyuncularin Supercell ID’lerini ve eposta adreslerini, turnuvayi organize eden Publishme’yle sadece odul dagitiminda kullanilmak uzere paylasabilir.

Brawl Stars Big Shots: BAYRAM KUPA YARISI

23 Mayıs Cumartesi 16:00 – 18:00 saatleri arasındaki 2 saatlik süre icinde en fazla kupa kazanma yarısı baslıyor! Istedigin modda gir, iki saat sureyle oyna ve yarisa ortak ol. Unutmayın ilk 500’e giren herkes ödül kazanacak! Ilk 500’e giren oyuncularin odullerini ulastirabilmek adina Supercell, bu oyuncularin Supercell ID’lerini ve eposta adreslerini, turnuvayi organize eden Publishme’yle sadece odul dagitiminda kullanilmak uzere paylasabilir.

Brawl Stars Big Shots: KUPA YARIŞI

2 saat boyunca istedigin oyun modunda kazanabildigin kadar kupa kazan ve sıralamanın zirvesine oyna!

Brawl Stars Big Shots: YAYINCILAR ARASI KUPA YARIŞI

Yayıncılar ne kadar uzağa gidebileceklerini görmek için 1 saat oynarlar!

Brawl Stars Big Shots: TÜRKİYE KUPASI YARIŞI

IFIR Kupalarla başlayarak, Yayıncılar ve Youtuber’lar ne kadar ileri gidebileceklerini görmek için 2 saat oynarlar!

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.