Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? 2021

 Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? 2021
Okunuyor Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? 2021

Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? 2021 yılı için sizlere güncel tarih ve saatleri duyuracağız. Aynı zamanda canlı olarak da buradan izleyebileceksiniz. Oyuna gelecek olan yeni güncellemeler öncesinde Brawl Stars: Brawl Talk adı altında paylaşılan videolarda yeni gelecek karakter, eşyalar, kostümler ve haritalar gibi bir çok şey ilk bu videoda tanıtılıyor. Dünya genelinde milyonlarca oyuncu güncelleme öncesinde Brawl Stars tarafından yayınlanacak olan Brawl Talk videolarını bekliyorlar. Bu yüzden bunun tarihi ile ilgili sorular da her zaman çok sorulanlar arasında.

Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? – 2021

Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? sorularını sizler için 2021 yılı boyunca sürekli olarak güncelleyeceğiz. Oyuna gelecek her güncelleme öncesinde paylaşılacak olan videoların tarihlerini aşağıda bulacaksınız. Aynı zamanda Brawl Talk videosunu da canlı olarak buradan izleyebileceksiniz.

Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? - 2021
Brawl Stars: Brawl Talk Ne Zaman Gelecek? – 2021

Brawl Stars: Brawl Talk, 6 Mart 2021 tarihinde Saat 17:00 da YouTube üzerinden canlı yayınla gösterilecek.

Yeni Brawl Talk hakkındaki tüm güncel haberleri ve gelişmeleri buradan aktaracağız. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Brawl Stars: Brawl Talk Canlı Yayın Videosu İzle (06.03.2021)

Brawl Stars: Brawl Talk bu ay 6 mart 2021 tarihinde saat öğlenden sonra 5’de canlı yayın videosu paylaşılacaktır. Yeni karakter, kostüm ve bir çok özelliği buradan öğrenebileceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın