Brawl Stars Cadılar Bayramı 2021 (Hediye Kodları)

 Brawl Stars Cadılar Bayramı 2021 (Hediye Kodları)
Okunuyor Brawl Stars Cadılar Bayramı 2021 (Hediye Kodları)

Brawl Stars Cadılar Bayramı ödüllerinden yararlanmak için 2021 yılında düzenlenen etkinliğe katılarak verdiğimiz hediye kodlarını kullanabilirsiniz. Bu sayede bir birinden güzel Hallowen ödülleri ve kostümleri sizlerin olabilir. Güncel detayları etkinlik geldiği zaman ayrıntılarıyla paylaşacağız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Brawl Stars Cadılar Bayramı hakkında aradığınız her şeyi burada bulacaksınız. APK sürümünü, Güncellemesi ve Şarkısı gibi detayları kapsamaktadır. Tüm dünyanın kutlamasa da oyun dünyasında yapılan etkinliklerden dolayı aşikar olduğu bir bayramdır, cadılar bayramı. Mobil aksiyon oyunu denildiği zaman ilk akla gelen oyun olan Brawl Stars içinde Cadılar Bayramı ayrı bir önem taşıyor. Bu bayram için gelen güncelleme sayesinde oyuncular yeni kostümler, eşyalar ve bir birinden güzel hediyeler kazanabiliyorlar.

Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi

Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi, oyun içerisindeki tema ve ara yüz değişikliği sonrasında kutlamalar başlamaktadır. Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi ile birlikte oyun içerisinde yeni etkinlik görevleri eklenir. Bu etkinlik görevleri cadılar bayramına özgündür ve ödülleri de bayram için özel hazırlanmaktadır.

Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi
Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi

Aynı zamanda cadılar bayramına özel karakter kostümleri hazırlanır ve maç içerisindeki efektler de cadılar bayramına göre hazırlanır. Her ne kadar bizim kutladığımız bir bayram olmasa da oyunları daha eğlenceli hale getirdiği için tüm oyun sevenler takip etmektedir.

Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi Ne Zaman?

Brawl Stars Cadılar Bayramı Güncellemesi Ne Zaman?, her yıl cadılar bayramının tarihi değiştiği için güncellemelerin tarihi de değişmektedir.

2021 yılında Brawl Star Cadılar Bayramı Güncellemesi, Ekim ve Kasım Ayları içerisinde gerçekleşecektir.

Brawl Stars Cadılar Bayramı Logosu

Brawl Stars Cadılar Bayramı Logosu olarak yeni bir logo tasarlanmaktadır. Bayram boyunca oyun içerisinde bu logoyu görmeye devam edeceğiz. Cadılar Bayramının bitmesiyle birlikte bu logo tekrar eski logoyla değiştirilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın