Brawl Stars Destansı Karakterler 2021

 Brawl Stars Destansı Karakterler 2021
Okunuyor Brawl Stars Destansı Karakterler 2021

Brawl Stars Destansı Karakterler için hazırladığımız rehberimizde oyundaki hangi karakterlerin destansı sınıfına girdiğini öğreneceksiniz. 2021 yılında oyunda bulunan tüm güncel karakterlerin arasındaki destansıları bir araya getirdik. Supercell tarafından geliştirilen günümüzün en çok ilgi gören mobil oyunu Brawl Stars geniş oyun rehberini genişletmeye devam ediyor. Oyunda yer alan her karakter eşsiz bir dengeye sahip olsalar da özellikle bazı karakterlerin özelliklerinin daha stratejik konumlarda olması yetenekli oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Destansı Karakterler olarak farklı farklı sınıflandırılan karakterleri sizlere tanıtacağız. 2021 yılında yeni çıkacak ve destansılar arasına girecek yeni karakterleri de yine bu listede görebileceksiniz.

Brawl Stars Destansı Karakterler Nedir?

Brawl Stars oyununda yer alan karakterler hem sınıflarına göre hem de dengeli olmasına rağmen stratejik ve yetenek isteyen oluşumlarına göre ayrı bir sıralama almaktadır. Destansı olarak adlandırılan Epic karakterlerin oyuncular tarafından kutulardan çıkma olasıkları biraz daha düşüktür. Herkesin sahip olamadığı bu karakterlerle gireceğiniz maçlarda fark yaratabilirsiniz. Tüm karakterler arası bir denge sistemi olsa dahi yetenek sınıfı uyuşan Epik karakterlerimiz oyundaki diğer karakterlere göre daha stratejik hamleleri bulunabilmektedir. Bu sayede bir destansı karakterle oynayacağınız akıl dolu maçları kazanma ihtimalleriniz de yüksek olacaktır.

Brawl Stars Destansı Karakterler şuanda oyunun en güncel sürümüyle birlikte 8 farklı karakter olarak oyunda yer almaktadır. Son güncellemeyle birlikte oyuna eklenen bir destansı karakter daha bulunmaktadır. Gelecek güncellemelerde oyuna gelecek yeni karakterler arasında destansı bir karakter olursa onu da bu listemizde sizlere tanıtacağız.

Brawl Stars Destansı Karakterler
Brawl Stars Destansı Karakterler

Brawl Stars Destansı Karakter Listesi

1# Griff

Griff, orta derecede sağlık ve yüksek alan hasarına sahip bir Destansı karakterdir. Griff, bir koni içinde yayılan üç jetondan oluşan üç dalgayı ateşleyerek saldırır. Süper’si ileri giden ve daha sonra kendisine geri dönen beş banknotu fırlatır, ilerledikçe daha fazla hasar verir ve tıpkı saldırısı gibi bir koni şeklinde yayılır. Gadget’ı Kumbara, bir gecikmeden sonra patlayan, alan hasarı veren ve düşmanları geri savururken aynı zamanda engelleri de yok eden bir kumbara düşürür. Yıldız Gücü, Değişimi Koru, saldırısını daha hızlı boşaltmasını sağlar.

2# Edgar

Edgar olan Destansı karakter kavgacı 7 Ocak yoluyla veya 19 Aralık Bir Brawlidays 2020 hediyesi olarak ücretsiz sökülebıleceğı Brawl Kutu. Orta derecede hasarı, çok hızlı hareket hızı var, ancak sağlığı düşük. Özelliği zamanla Süper şarjını kendisi yapar. Saldırıları, son derece hızlı bir bekleme süresi ve yeniden yükleme hızı ile iki hızlı kısa mesafeli eşarp yumrukları fırlatır. Ayrıca bir düşman Kavgacıya saldırdığında aynı anda ve hafifçe iyileşir. Süper’si, inişte hız artışı sağlayan engellerin üzerinden hızlı bir şekilde atlıyor. İlk Gadget’ı Let’s Fly, belirli bir süre için Özelliğinin Süper Yükünü büyük ölçüde artırır. İkinci Gadget’ı Hardcore, onu hasardan korumak için fazla mesai yapan bir kalkan sağlar. İlk Yıldız Gücü, Sert İniş, Süper’inin Süper’nin iniş etki alanındaki düşmanlara orta derecede hasar vermesini sağlar. İkinci Yıldız Gücü, Fisticuffs, yumruk başına iyileştirdiği miktarı artırır.

3# Bibi

Bibi, orta-yüksek sağlığa, yüksek hasar çıkışına ve yüksek hareket hızına sahip bir Destansı karakter. Bibi, beyzbol sopasını geniş ve yakın mesafeli bir kavisle sallayarak saldırır. 3 cephanenin tümüne sahip olarak Home Run çubuğunu şarj eder ve onu şarj ederek bir sonraki saldırısının düşmanları geri savurmasını sağlar. Bibi’s Super, düşmanları delip duvarlardan sekebilen uzun menzilli bir balon gönderir. Gadget’ı Vitamin Booster, zamanla onu iyileştirir. İlk Yıldız Gücü Home Run, Home Run çubuğu şarj edildiğinde hareket hızını artırır. İkinci Yıldız Gücü, Vuruş Duruşu, Home Run Bar’ı şarj olduğunda ona bir kalkan verir.

4# Bea

Bea, Destansı karakter düşük sağlık ama yüksek hasar potansiyeli. Saldırısı, orta derecede düşük hasar veren uzun menzilli bir arıdır. Bu atışla bir rakibe vurmak, bir sonraki atışını güçlendirerek çok yüksek hasar verir. Bea, hızlı yeniden yüklenen ancak her atış için uzun bir bekleme süresi olan yalnızca 1 cephane yuvasına sahiptir. Süper’i, düşmanlara hafifçe hasar veren ve onları yavaşlatan 7 dron vurur. İlk Gadget’ı Honey Molasses, kendi etrafında yapışkan bal oluşturan ve içeriye giren düşmanları yavaşlatan bir arı kovanı açar. İkinci Gadget’ı Rattled Hive, kendisinden dışarıya doğru spiraller çizerek düşmanlara seyahat mesafelerine bağlı olarak hasar veren 4 arı gönderir. İlk Yıldız Gücü Insta Beaload, süper şarjlı atışını bir kez ıskalarsa, süper şarjlı bir atış yapması için ona ikinci bir şans verir. İkinci Yıldız Gücü Petek, süper şarjlı bir atış hazır olduğunda ona bir kalkan verir.

5# Piper

Piper, sağlığı düşük ancak uzaktaki hedeflere yüksek hasar verebilen bir Destansı karakter. Şemsiyesinden uzaklaştıkça daha fazla hasar veren uzun menzilli bir mermi ateşler. Süper’i, düşmanlarından uzaklaşmadan önce ayaklarına bombalar atar ve patlama üzerine düşmanlara hasar verir. İlk Gadget’ı Auto Aimer, bir yan tabancadan en yakın düşmana doğru bir mermi ateşlemesine, onları geri itmesine ve bir anlığına yavaşlatmasına izin verir. İkinci Gadget’ı, Ev Yapımı Tarif, bir sonraki mermisini düşmanların üzerine atıyor. İlk Yıldız Gücü Pusu, bir çalıdan ateş ederken ekstra hasar vermesini sağlar. İkinci Yıldız Gücü, Snappy Sniping, bir rakibe çarptığında cephanesinin bir kısmını yeniden doldurur.

6# Nani

Nani, sağlığı düşük ancak uzun mesafeden ağır hasar verebilen bir Destansı Karakter. Bir elmas oluşumunda üç hafif küre ateşleyerek saldırır. Super’i, Nani’nin manuel olarak düşmanlara yönlendirebileceği ve temas halinde patlayabildiği Peep adlı uçan bir drone çağırır, düşmanlara geri tepme ile yüksek hasar verir ve kısa bir yarıçap içindeki engelleri yok eder. İlk Gadget’ı Warp Blast, Süper sırasında Peep’in mevcut konumuna ışınlanır. İkinci Gadget’ı, Gönderene Dönüş, Nani’yi karşı saldırıya dönüştürülen tek bir mermiden kısmen korur. İlk Yıldız Gücü, Otomatik Odaklama, Süper’sine daha fazla seyahat ettikçe ekstra hasar verir. İkinci Yıldız Gücü, Temperli Çelik, Peep etkin olduğunda Nani’ye hasarı azaltan bir kalkan verir.

7# Frank

Frank, Destansı karakter herhangi bir Kavgacı arasında en yüksek sağlığa ve yüksek hasar çıkışına sahip olan, ancak Süper’sini saldırırken veya kullanırken hareket kabiliyetini kaybeden kişi. Özelliği, Frank’in Süper’sini kendisine zarar veren düşmanlardan şarj etmesine izin verir. Saldırısı, çekicinin yere bir şok dalgası gönderen gecikmeli bir sallanmasıdır. Saldırısına benzer şekilde Süper’si, engelleri yok eden ve daha uzun bir gecikme pahasına çarptığı düşmanları sersemleten daha büyük bir şok dalgasıdır. İlk Gadget’ı Aktif Gürültü Engelleme, geçici olarak sersemletmelere, yavaşlamalara ve geri tepmelere karşı bağışıklık kazanmasını sağlar. İkinci Gadget’ı, Dayanılmaz Cazibe, bir sonraki saldırısının düşmanları kendisine doğru çekmesini sağlar. İlk Yıldız Gücü olan Power Grab, bir düşman Kavgacıyı yendikten sonra verdiği hasar miktarını anlık olarak artırır. İkinci Yıldız Gücü Sünger, maç boyunca maksimum sağlığını artırır.

8# Pam

Pam (eski adıyla Mama J), sağlığı yüksek ve geniş bir alanda yüksek hasar verebilen bir Destansı Kavgacıdır . Ana saldırısı, geniş bir düzende hurda metal patlaması yapar. Süper’si, etki alanı içinde kendisini ve müttefiklerini iyileştiren bir kule açar. Gadget’ı, Darbe Modülatörü, taretini, etki alanındaki herkesi makul bir miktarda iyileştiren bir darbe yayması için tetikler. İlk Yıldız Gücü, Mama’s Hug, ana saldırısıyla bir rakibe vurduğunda kendini ve menzildeki müttefiklerini hafifçe iyileştirmesine izin verir. İkinci Yıldız Gücü, Mama’s Squeeze, iyileştirme kulesinin etki alanındaki düşmanlara hasar vermesini sağlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın