Brawl Stars: Edward Rehberi

Brawl Stars: Edward Rehberi

Brawl Stars Edward ile ilgili detaylı bir bilgileri içermektedir. Aynı zamanda yeni karakteri ücretsiz olarak verdiğimiz hediye koduyla hemen sahip olun. Yabancı forum sitelerinde dolaşan bilgilere göre Brawl Stars oyununa yeni eklenecek Brawlers yani yeni karakterin ismi Edward olacak. Henüz bu kahraman ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı fakat çok ses getireceğe benziyor.

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir. Oyunu hakkında genel bilgileri sizlere aktardık. Brawl Stars Edward ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda sizlere sunacağız.

Brawl Stars Edward

Brawl Stars Edward karakterine ait özellikler, yetenekler ve fiyatı gibi detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Aynı zamanda MOD APK sürümleri ile Brawl Stars Edward karakterini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Yabancı kaynaklar tarafından yayılan çeşitli APK dosyalarına kesinlikle güvenmeyin. Gerçek kaynaklarca paylaşılan dosyaları sizlere aktaracağız. Fakat şuanda böyle bir şeyin mümkün olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Brawl Stars Edward
Brawl Stars Edward

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır. Böylesine bir oyuna yeni eklenen kahramanın en güncel bilgilerini aktaracağız. Brawl Stars Edward ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Brawl Stars Edward Özellikleri

Sağlık5040
Mermi başına hasar420 (5)
SÜPER: Mermi başına hasar448 (9)
Süper uzunluk150 ms
Yeniden yükleme hızı (ms)1500
Saldırı hızı (ms)500
HızNormal
Saldırı menzili7.67
Brawl Stars Edward Özellikleri

Brawl Stars Edward Kaç Elmas?

Brawl Stars Edward Kaç Elmas? veya Kaç Kupa? soruları şimdiden çok sorulmaya başladı.

Yeni kahraman Edward‘ı dükkan üzerinden 360 elmasa satın alabilirsiniz.

Brawl Stars: Edward ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

100
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.