Brawl Stars Efsanevi Karakterler Listesi (Güncel)

 Brawl Stars Efsanevi Karakterler Listesi (Güncel)
Okunuyor Brawl Stars Efsanevi Karakterler Listesi (Güncel)

Brawl Stars Efsanevi Karakterler listesini merak edenler için oyunda yer alan tüm efsanevi karakterleri burada göreceksiniz. Merak ettiğiniz soruları cevapladığımız gibi hangi sınıfta hangi karakterlerin olduğunu da öğrenin. Supercell tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu yarattığı evrenle milyonlarca oyuncuyu kendisine çekmeyi başarmış durumda. Oyunda yer alan karakterler hikaye ortamındaki özelliklerine göre bir de oyun içerisinde nadirlikleriyle de ölçülüyorlar. Her ne kadar karakterler arası bir denge mekanizması kurulmuş olsa da, daha zor bulunan karakterler sınıflarına göre büyük özellikler taşıyor. Bu özellikler dengeyi bozmasa da oyuncuların yeteneklerine göre bir şahesere dönüşerek daha kesin galibiyetlerin kapısını aralıyor. Brawl Stars Efsanevi Karakterler hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Brawl Stars Efsanevi Karakter 1 – Crow

Brawl Stars Efsanevi Karakter
Brawl Stars Efsanevi Karakter

Crow oyunda yer alan eski efsanevi karakterlerden bir tanesidir. Hareket kabiliyetinin yüksek olması rakiplerin hamlelerine karşı koymanızı da hızlandıracaktır. Zehri ve uzun menzili aynı zamanda düşmanlarınızı püskürtmedeki en büyük yardımcınız.

“Karga bir üçlü zehirli hançer ateşler. Süper bir hamle olarak sıçrar, hem zıplarken hem de inerken hançerler fırlatır!”

Brawl Stars Efsanevi Karakter 2 – Leon

Brawl Stars Efsanevi Karakter
Brawl Stars Efsanevi Karakter

Brawl Stars oyununda en sevilen karakterler arasında yer alan Leon bir efsanevi karakterdir. Yakın menzilde bulunan düşmanlara kısa sürede ölümcül hasarlar verebilir.

“Leon, hedefine hızlı bir kılıç salvosu fırlatır. Süper numarası, onu bir süreliğine görünmez yapan bir sis bombası!”

Brawl Stars Efsanevi Karakter 3 – Amber

Brawl Stars Efsanevi Karakter
Brawl Stars Efsanevi Karakter

Orta derecedeki canının yanı sıra yüksek hasarıyla düşmanların korkulu rüyası haline gelmiş bir efsanevi karakterdir.

“Amber her zaman bir ateş böceği olmuştur. Dünyayı ve ona gelen tüm rakipleri aydınlatmayı sever!”

Brawl Stars Efsanevi Karakter 4 – Spike

Brawl Stars Efsanevi Karakter
Brawl Stars Efsanevi Karakter

Bildiğiniz gibi bir karakterin canı ne kadar düşükse hasarı da eşdeğer olarak yükselmeye başlıyor. Spike karakteri de efsanevi bir karakter olmasını sağlayan etken tam olarak bu. Dikenlerinizle rakibi dürtmek yerine onları yok edebilirsiniz.

“Spike, iğnelerin uçuşmasını sağlayan kaktüs bombaları ve şovu durduran bir Süper: yavaşlayan ve düşmanlara zarar veren bir kaktüs dikenleri alanı fırlatır!”

Brawl Stars Efsanevi Karakter 5 – Sandy

Brawl Stars Efsanevi Karakter
Brawl Stars Efsanevi Karakter

Ortalama üzeri can değerinin yanı sıra hareket hızı da oldukça yüksek. Fakat Sandy karakteri düşük saldırı gücü sebebiyle öldürücü vuruşlar yapmasa da takımına muazzam katkılar sağlıyor.

“Sandy, kum üzerinde güçlü kontrolü olan uykusuz bir Kavgacıdır: düşmanlara keskin çakıl taşları atar ve takım arkadaşlarını saklamak için bir kum fırtınası çağırır.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın