Brawl Stars Elmas Gönderme (2021)

 Brawl Stars Elmas Gönderme (2021)
Okunuyor Brawl Stars Elmas Gönderme (2021)

Brawl Stars Elmas Gönderme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini bilmeyenler için 2021 yılına nasıl yapılır? sorusunu cevaplıyoruz. Çeşitli Uygulama ve sitelerden hile yapmaya çalışanların düştükleri tuzakları da deşifre ediyoruz. Supercell tarafından geliştirilen günümüzün ve mobil platformun en popüler kasiyon oyunları arasında yer alan bir oyundan bahsediyoruz. Evet, Brawl Stars oyunun da bir arkadaşınıza veya başka bir hesaba elmas göndermeniz mümkün. Son zamanlarda çok fazla kullanıcısı bulunan sosyal medya platformları üzerinden Brawl Stars elmas gönderme hakkında videolar paylaşılıyor. Bunu yapabilmeniz için Uygulama veya sitesi olduğunu iddia eden bazı hesaplar bulunmakta. Bu hesapların paylaştıkları videolar yüz binlerce oyuncunun gördüğü ve inandığı türden. Bizde bu durumu araştırdık ve anlattık. Gerçekten de Brawl Stars oyununda elmas gönderme var mı? veya bunun bir hilesi bulunuyor mu?.

Brawl Stars Elmas Gönderme

Brawl Stars elmas gönderme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini aşağıda anlatıyoruz. Son zamanlarda sosyal medya platformlarında çok sık paylaşılmaya başlanan bu olayla ilgili geniş çaplı bir araştırma gerçekleştirdik. Günümüz oyunlarında oyun içi öğe satışları genellikle gerçek hayatta da değerli bir maden olan elmas adı altında gerçekleşmektedir. Oyuncuların ilgisini daha fazla çektiği için genellikle yeşil elmas bu tür çevrim içi oyunlarda özel para birimi olarak kullanılmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde yeni karakterler satın almak veya sevdikleri karakterlere kostüm almak için bu elmaslara ihtiyaç duyuyorlar. TL’nin Dolar karşısında değer kaybından dolayı oyun içi elmas satın almak isteyenler çok yüksek fiyatlarla karşılaşıyorlar. Haliyle bu paraları vermek yerine günümüz dünyasında çok sık duyduğumuz çeşitli hilelere başvuruyorlar. Brawl Stars elmas hilesi ile ilgili bir çok farklı yöntem olduğu söylenmektedir. Bu yöntemlerin bir tanesi de elmas gönderme ile gerçek hesabınıza bu elmasları çoğaltmak.

Brawl Stars Elmas Gönderme
Brawl Stars Elmas Gönderme

Öncelikle mevcut İnternet sitesi olarak elmas gönderme hilesini yaptığını iddia eden siteleri inceledik. Bu siteler tamamen yabancı kaynaklar tarafından oluşturulduğu anlaşıldı. İçerisine baktığımız zaman klasikleşen bir dolandırıcılık yönteminin uygulandığını gördük. Bu siteler aslında sizlere Brawl Stars oyununda elmas gönderme işlemini gerçekleştirdiğini iddia etse de amaçları sizleri dolandırmak. Kesinlikle bu tür sitelere telefon numarası bilgilerinizi girmeyiniz. Sizleri çeşitli hatlara abonelik yaparak faturanıza ücret yansıtmaktadır. Karşılığında da yine hiç bir elmas kazanamıyorsunuz.

Brawl Stars Elmas Gönderme Nasıl Yapılır?

Brawl Stars elmas gönderme işlemi oyunda bulunmamaktadır. Yani bir hesaptaki elmasları başka bir hesaba aktarmanız mümkün değil. Hediye olarak başka bir kullanıcı arkadaşınıza paket satın alabilirsiniz. Fakat sizde mevcut olan bir kostümü, karakteri veya elması başka bir hesaba göndermeniz mümkün değildir. 2021 yılı boyunca uygulama ve siteleri deşifre etmeye devam edeceğiz. Bu tür yabancı kaynakların oyununa gelerek dolandırılmak istemiyorsanız tüm hile ve türevlerinden uzak durunuz. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
634 okunma
okunma3186
0 yorum