Brawl Stars En Eski Sürüm APK

 Brawl Stars En Eski Sürüm APK
Okunuyor Brawl Stars En Eski Sürüm APK

Brawl Stars En Eski Sürüm APK dosyasını arayan oyuncular için onları eskilere götürecek ve tozlu arenalarda savaştıracak çok eski versiyonu açıklıyoruz.

Brawl Stars, günümüzün en popüler mobil oyunlarının başında geliyor. Kendi özgü grafikleri, işleyişi ve yapısıyla oyun sektöründe bir devrim yaratmayı başardı. Oyun ilk çıktığı zaman ülkemizde popüler olmasa’da tüm dünyada beğenilen bir oyun olmuştu. Aldığı başarılı güncellemeler ile kısa süre sonra ülkemizde’de sevilmeye başladı.

Oyunun eski sürümünü hiç oynamamış oyuncular meraklarından eski sürümü oynayan oyuncularda özlemlerinden dolayı Brawl Stars En Eski Sürüm APK ile ilgili araştırmalar yaparak oyunun dosyasını arıyorlar. Bizden istediniz bizde sizler için yerli ve yabancı kaynakları talan ederek bulmaya çalıştık.

Brawl Stars İlk Sürüm APK (En Eski)

Brawl Stars İlk Sürüm APK (En Eski)

Brawl Stars en eski sürüm APK yani ilk versiyonunu arayan oyunculara hem oyunun tarihi hakkında kısa bilgiler vereceğiz hemde bu sürüme sizleri götürerek biraz nostalji yaşatacağız.

Brawl Stars, 15 Haziran 2017 tarihinde Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonların oyun uygulaması mağazalarında çıkışını yapmıştı. Geliştiricisi Supercell olunca daha önceki başarılı oyunlarından dolayı bir çok mobil oyun sever bu oyunu gözü kapalı denedi. Çok eleştiriler alan oyun dünyada yavaş yavaş popüler olmaya başlasa’da ülkemizde ilgi göremiyordu.

Nulls Brawl Stars İndir (APK) 2020 Konumuzda oyunun ünlü PVP versiyonu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Mobil oyun piyasasının gelişmesi ve ülkemizde mobil oyunlara olan ilginin büyümesiyle birlikte Brawl Stars’da olumlu etkilenen oyunların başında geldi. Aynı zamanda yaptıkları başarılı güncellemelerle birlikte en eski sürüm APK dosyasını incelerken göreceğiniz hataları, yanlış ve başarısız bir çok özelliğini geride bırakarak oyuncu sayısını arttırmayı başardı.

Brawl Stars En Eski Sürüm APK araştırmalarında genellikle 20,89 adlı versiyonu göreceksiniz fakat bu dosya ilk sürüme ait değil. 15 haziran 2017 tarihinde paylaşılan en eski sürümü 17,17 olarak yabancı kaynakların gizli dosyaları arasında bulmayı başardık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın